Nowe wideo z planu „Falcon and the Winter Soldier”

03.07.2020 10:36
Nowe wideo z planu „Falcon and the Winter Soldier” Fot. . London Entertainment / SplashNews.com/East News

Serial platformy Disney+ „Falcon and the Winter Soldier” wznowił produkcję. A przynajmniej wszystko na to wskazuje, bo w sieci pojawiły się właśnie nowe materiały z planu.

Akcja serialu „Falcon and the Winter Soldier” ma rozgrywać się już po wydarzeniach filmu „Avengers: Koniec gry”. Produkcja przyjrzy się, w jaki sposób Sam Wilson radzi sobie z nową odpowiedzialnością, która na niego spłynęła w wyniku dramatycznych zdarzeń z „Endgame”.

Co ciekawe – z materiałów, znalezionych przez autorów strony We Got This Covered wynika, że jednym z problemów przed którymi stanie Falcon jest fakt, że rząd amerykański nie uznał go jako „prawdziwego Kapitana Ameryki”. Co więcej – w miejsce Kapitana podstawił swojego agenta, Johna Walkera. W tę rolę wcielać miałby się Wyatt Russell, aktor znany z ról w filmach „Operacja Overlord”, czy „22 Jump Street”.

Przeczytaj także

Warto podkreślić, że tak naprawdę już od pierwszych zapowiedzi „Falcon and the Winter Soldier” zapowiada się na opowieść o dorastaniu Sama do zostania nowym Kapitanem Ameryką. Na co zresztą wskazywałby sam tytuł dzieła, wyróżniający oby współpracowników Kapitana na pierwszym miejscu. Teoretycznie mogłoby to oznaczać, że w momencie oficjalnego objęcia przez Falcona stanowiska serial mógłby zmienić nazwę.

„Falcon and the Winter Soldier” – nowe materiały z planu

W czwartek 2 lipca na Twitterze pojawiła się seria materiałów wideo, nakręconych na planie serialu. Materiały te nie są najlepsze jakości, gdyż kręcone są z oddali, ale już na nich widać wyraźną tarczę Kapitana Ameryki oraz sekwencję akcji, z bijatyką i rozprzestrzeniającym się ogniem. Data publikacji mogłaby wskazywać na fakt, że ekipa wróciła na plan.

„Falcon and the Winter Soldier” – kiedy premiera?

Pierwotna data premiery serialu przewidziana była na sierpień 2020 roku. Włodarze platformy Disney+ na razie oficjalnie nie przesunęli jeszcze tej daty.

W materiale portalu We Got This Covered pojawiła się równocześnie informacja, że możliwym jest, że Disney zdecyduje się wypuścić serial w dwóch transzach, po trzy odcinki. Pierwsze, nakręcone już przed kwarantanną, mogłyby pojawić się już jesienią. Pozostałe – w 2021 roku.

Przeczytaj także

Jak będzie w rzeczywistości – dowiemy się pewnie w najbliższych tygodniach. Wydaje się to jednak rozwiązaniem optymalnym, które zainteresuje wszystkich odbiorców.

Czytaj także: "Obecność 3" z nową datą premiery. Kiedy zobaczymy kolejną część horroru? 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.