Nowy serial Marvela „Cloak & Dagger” otrzymał zwiastun i datę premiery

Kamil Kacperski
19.01.2018 14:54
Nowy serial Marvela „Cloak & Dagger” otrzymał zwiastun i datę premiery Fot. kadr z wideo

Produkcja o nastoletniej miłości pomieszanej z supermocami została zapowiedziana jeszcze w 2017 roku. Teraz dowiedzieliśmy się kiedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka.

Marvel 18 stycznia 2018 roku udostępnił nowy zwiastun serialu „Cloak & Dagger”, w którym potwierdził, że premiera pierwszego odcinka nastąpi na stacji ABC już 7 czerwca 2018 roku. Serial opowiada o parze nastolatków - Tandy Bowen i Tyronie Johnsonie. Obydwoje zostają obdarzeni supermocami, które z nieznanego powodu są powiązane między sobią. Tandy otrzymuje możliwość miotania sztyletami stworzonymi ze światła, natomiast Tyrone potrafi panować nad ciemnością.

Razem tworzą duet, Cloak i Dagger, a między nimi rodzi się uczucie mocniejsze niż zwykła przyjaźń. Obydwoje są połączeni nie tylko mocami, ale również traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa, które teraz spowodowały, że Tyrone i Tandy są bardzo zamknięci w sobie:

„Cloak & Dagger” - kiedy premiera?

Jak opowiada wcielająca się w Tandy Bowen Olivia Holt serial będzie zaskakująco dorosły, jak na produkcje o nastolatkach i skupi się na tym, żeby pokazać co się dzieje w głowie dorastającej osoby obdarzonej takimi niezwykłymi darami:

„Cloak & Dagger” to bardzo szczery serial. Mimo, że jest o dwóch superbohaterach, to pokazuje prawdę o dzieciakach, które wychowywały się w nieciekawych okolicznościach.

Dla widowni, która nie jest zaznajomiona z komiksami, ten serial będzie super. Natomiast Ci fani, którzy czytali komiksy całkowicie się w nim zakochają.

Nie zanosi się na to, by Marvel miał zacząć zwalniać tempo. Możemy mieć jedynie nadzieję, że „Cloak & Dagger” jakością będą przypominali raczej „Daredevila”, a nie królewską rodzinę z „Inhumans”. Premiera nowego serialu już 7 czerwca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.