Nowy serwis streamingowy w Polsce. Wiemy, kiedy ruszy SkyShowtime

04.11.2022 14:47
Nowy serwis streamingowy w Polsce. Wiemy, kiedy ruszy SkyShowtime Fot. Album Online/East News

Już niedługo na polskim rynku ukaże się kolejna platforma streamingowa - mowa o SkyShowtime, które będzie na dobrą sprawę europejskim odpowiednikiem amerykańskiego Paramount+. Co wiemy o nowym serwisie?

SkyShowtime w Polsce - co wiemy o serwisie?

Podczas niedawnej imprezy serwisu w Amsterdamie, Monty Sarhan, dyrektor generalny SkyShowtime, ujawnił, że w grudniu 2022 roku planowane jest rozszerzenie usługi na wybranych terenach Europy Środkowej i Wschodniej. Serwis SkyShowtime, oferujący najwyższej jakości rozrywkę, zostanie włączony  w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii 14 grudnia. Następnie rozszerzy się na Polskę, Albanię, Czechy, Węgry, Macedonię Północną, Rumunię i Słowację w lutym 2023 roku - konkretnej dziennej daty jeszcze jednak nie podano.

Polecamy

Prezes SkyShowtime Monty Sarhan podsumował:

SkyShowtime został stworzony dla Europy i cieszymy się mogąc powiedzieć klientom w całej Europie Środkowo-Wschodniej, że już wkrótce będą mogli korzystać z usług naszego serwisu. Jesteśmy podekscytowani możliwością zapewnienia im dostępu do najnowszych seriali i filmów z naszych kultowych, światowej sławy wytwórni, jak również do wysokiej jakości lokalnej rozrywki. Po udanym starcie w Europie Północnej i Portugalii, rozszerzenie działalności na te ważne rynki i udostępnienie SkyShowtime jeszcze większej liczbie osób w całej Europie jest dla nas ważnym kamieniem milowym.

SkyShowtime zapewni dostęp do wielu premier filmowych, nowych seriali, produkcji dla dzieci i rodziny, a także szeroki wybór tytułów z biblioteki tytułów Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock. Mowa tu więc o rzeczach pokroju "Star Trek", "HALO", "SpongeBob" i wielu innych znanych markach. SkyShowtime będzie również oferować lokalne programy oryginalne, filmy dokumentalne i produkcje specjalne. 

Polecamy

SkyShowtime - kiedy wystartuje i ile będzie kosztować?

SkyShowtime rozpoczęło działalność w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji 20 września tego roku, a następnie 25 października weszło do Holandii i Portugalii. Po rozpoczęciu działalności w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Czarnogórze, Serbii i Słowenii w grudniu, SkyShowtime będzie kontynuował rozwój w Hiszpanii, Andorze i Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, w pierwszym kwartale 2023 roku.    

Jak czytamy w wiadomości prasowej, kolejne szczegóły dotyczące oferty programowej i cenowej dla Europy Środkowo-Wschodniej zostaną ogłoszone przed uruchomieniem SkyShowtime zaplanowanym na 14 grudnia. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.