Nowy zwiastun "Lokiego" obiecuje nam podróżowanie w czasie i dużo zdrad

06.04.2021 13:50
Nowy zwiastun "Lokiego" obiecuje nam podróżowanie w czasie i dużo zdrad Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

Marvel coraz chętniej i mocniej wchodzi w znane z komiksów multiwersum - absurdalną zabawę zapowiada nam np. nowy zwiastun "Lokiego", który zadebiutuje już w czerwcu 2021 roku.

Loki - nowy zwiastun zapowiada pokręcone przygody tytułowego antybohatera

Marvel zaprezentował nam nowy zwiastun "Lokiego", nadchodzącego serialu MCU, który nam pokaże, co działo się w "alternatywnej" rzeczywistości znanej z "Avengers: Endgame". Wówczas bóg psot i oszustwa uciekł wraz z Tesseractem do innego wymiaru.

Polecamy

W nowej produkcji dowiadujemy się m.in. że nie spodobało się to Time Variance Authority z Owenem Wilsonem na czele (a właściwie granym przez niego agentem Mobiusem M. Mobiusem). 

TVA przechwytuje Lokiego i zaczyna z nim współpracować - antybohater ma odpowiedzieć za swoje czyny i dlatego widzimy, jak podróżuje w czasie, na każdym kroku coś knując. W całym zwiastunie najlepsze są chyba interakcje między Owenem Wilsonem/Mobiusem i Tomem Hiddlestonem/Lokim. Panowie mają bardzo dobrą chemię - zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Twórcy "Lokiego" nie zdradzają zbyt wielu szczegółów na temat fabuły produkcji (oczywiście oprócz tego, co widzieliśmy w zwiastunie). W serialu oprócz Hiddlestona i Wilsona pojawią się również m.in. Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku, Richard E. Grant, Sasha Lane i Erika Coleman. 

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje już 11 czerwca 2021 roku na Disney+. Kolejne epizody będą się pojawiały co tydzień.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.