Nowy zwiastun "Lokiego" obiecuje nam podróżowanie w czasie i dużo zdrad

06.04.2021 13:50
Nowy zwiastun "Lokiego" obiecuje nam podróżowanie w czasie i dużo zdrad Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

Marvel coraz chętniej i mocniej wchodzi w znane z komiksów multiwersum - absurdalną zabawę zapowiada nam np. nowy zwiastun "Lokiego", który zadebiutuje już w czerwcu 2021 roku.

Loki - nowy zwiastun zapowiada pokręcone przygody tytułowego antybohatera

Marvel zaprezentował nam nowy zwiastun "Lokiego", nadchodzącego serialu MCU, który nam pokaże, co działo się w "alternatywnej" rzeczywistości znanej z "Avengers: Endgame". Wówczas bóg psot i oszustwa uciekł wraz z Tesseractem do innego wymiaru.

Polecamy

W nowej produkcji dowiadujemy się m.in. że nie spodobało się to Time Variance Authority z Owenem Wilsonem na czele (a właściwie granym przez niego agentem Mobiusem M. Mobiusem). 

TVA przechwytuje Lokiego i zaczyna z nim współpracować - antybohater ma odpowiedzieć za swoje czyny i dlatego widzimy, jak podróżuje w czasie, na każdym kroku coś knując. W całym zwiastunie najlepsze są chyba interakcje między Owenem Wilsonem/Mobiusem i Tomem Hiddlestonem/Lokim. Panowie mają bardzo dobrą chemię - zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Twórcy "Lokiego" nie zdradzają zbyt wielu szczegółów na temat fabuły produkcji (oczywiście oprócz tego, co widzieliśmy w zwiastunie). W serialu oprócz Hiddlestona i Wilsona pojawią się również m.in. Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku, Richard E. Grant, Sasha Lane i Erika Coleman. 

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje już 11 czerwca 2021 roku na Disney+. Kolejne epizody będą się pojawiały co tydzień.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.