Nowy zwiastun "Rodu smoka" zapowiedział nam skok w czasie i zmianę obsady [WIDEO]

20.09.2022 12:14
Nowy zwiastun "Rodu smoka" zapowiedział nam skok w czasie i zmianę obsady [WIDEO] Fot. Capital Pictures/East News

"Ród smoka" powoli się rozkręca - zwłaszcza, że na widzów czeka teraz spory przeskok w czasie, który przyniesie nam sporo nowości w produkcji.

Ród smoka - zobaczcie zapowiedź 6. odcinka

Wszystkie osoby, które czytały książki wiedzą doskonale, że największe jazdy, brutalność i seks na nas jeszcze czekają - i to najprawdopodobniej dopiero w kolejnych sezonach. Nie mniej, HBO Max zaprezentowało światu przedsmak 6. odcinka, w którym na widzów czeka pierwszy poważny skok w czasie.

Polecamy

Alicent i Rhaenyra są teraz dorosłymi kobietami z kilkorgiem dzieci, król Viserys Targaryen jest już właściwie na łożu śmierci, a jego brat, Daemon Targaryen nadal knuje i kombinuje jak zagarnąć dla siebie jak najwięcej władzy. Pojawiają się też nowe smoki, a także kolejne pokolenie Targaryenów, które dopiero posmakuje świata intryg i przepychanek o tron:

Przeskok w czasie to również nowe twarze w obsadzie - do tej pory młodszą wersję Alicent grała Emily Carey. Od 6. odcinka "Rodu smoka" w tej roli zobaczymy Olivię Cooke. To nie jedyna nowa twarz w obsadzie. Podobny los czekał księżniczkę Rhaenyrę, którą dotychczas grała Milly Alcock. Teraz w bohaterkę wcieli się Emma D'Arcy.

Polecamy

W nowych odcinkach pojawi się też m.in. Tom Glynn-Carney, który wcielił się w nastoletniego Aegona II. Poznamy też inne dzieci obu bohaterek.

Kolejny odcinek "Rodu smoka" trafi na platformę HBO Max już 26 września 2022 roku. W rolach głównych wystąpili Paddy Considine, Emma D’Arcy, Olivia Cooke, Matt Smith, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel i Graham McTavish.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.