Nowy zwiastun i data premiery serialu „Nielegalni”. Kiedy zobaczymy 1. odcinek?

Sergiusz Kurczuk
21.09.2018 16:46
Nowy zwiastun i data premiery serialu „Nielegalni”. Kiedy zobaczymy 1. odcinek? Fot. materiały prasowe

„Nielegalni” to nowy szpiegowski serial stacji Canal+. W sieci pojawiły się nowy zwiastun i data premiera polskiej superprodukcji. 

Wszyscy miłośnicy polskich seriali kryminalnych powinni być zadowoleni. Szczególnie tych, które zostały stworzone przez stację Canal+. Mogliśmy już dać pochłonąć się tajemnicy „Belfra” i wciągnąć się w mroczny świat „Kruka”. Teraz przyszedł czas na kryminał z dozą sensacji i nutką kina szpiegowskiego. Serial „Nielegalni” został stworzony w oparciu o twórczość Vincenta V. Severskiego, który służył w Agencji Wywiadowczej. Jak zapowiada się nowa produkcja Canal+?

„Nielegalni” - nowy zwiastun serialu

Głównym bohaterem jest Konrad Wolski, w którego wcielił się Grzegorz Damięcki. Mężczyzna jest szefem wydziału Q - tajnej jednostki polskiego wywiadu. Akcja będzie toczyć się wokół zamachu terrorystycznego, którego głównym celem jest premier Polski. Kto jest zaangażowany w atak?

Fani Jamesa Bonda nie będą rozczarowani, bo zdjęcia do serialu kręcono nie tylko w Polsce, ale również Mińsku i Sztokholmie. Oczywiście całość jest o wiele poważniejsza niż przygody agenta 007, co powinno spodobać się miłośnikom ambitniejszych produkcji. Pierwszy sezon serialu „Nielegalni” będzie składał się z 10 odcinków. Jak potoczą się losy głównych bohaterów?

„Nielegalni” - kiedy premiera? Jak i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę 21 października 2018 roku o godzinie 21:30 na Canal+. Na czas premiery serialu kanał będzie odkodowany, więc początek historii opowiedzianej w „Nielegalnych” zobaczymy całkowicie za darmo. Kolejne odcinki będą dostępne dla abonentów stacji lub platformy nc+

Reżyserami serialu są Leszek Dawid i Jan P. Matuszyński. Oprócz Damięckiego w serialu wystąpią Sylwia Juszczak, Filip Pławiak, Agnieszka Grochowska, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop, Jan Frycz, Arkadiusz Detmer, Andrzej Seweryn, a także zagraniczni aktorzy Synnøve Macody Lund, Sergey Frolov oraz Fatima Gorbenko.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.