"Obcy": powstanie animowany serial dla dorosłych widzów

Sergiusz Kurczuk
21.02.2019 15:04
kadr z filmu Obcy 3|undefined Fot. kadr z filmu Obcy 3

Według najnowszych informacji trwają prace nad animowanym serialem "Obcy". Produkcja ma być przeznaczona wyłącznie dla widzów dorosłych. O czym będzie?

W połowie lutego 2019 roku pojawiła się informacja, że Hulu i Fox pracują nad dwiema produkcjami telewizyjnymi, które będą się dziać w uniwersum serii "Obcy". W jeden z tytułów jest zaangażowany sam Ridley Scott - twórca oryginalnych przygód Ellen Ripley i jej pojedynków z rasą kosmitów znanych jako ksenomorfy. Okazuje się, że na tym rozszerzanie świata morderczych obcych się nie skończy. Powstaje serial animowany, w którym głównymi bohaterami będą kosmici z "Obcego".

Przeczytaj także

"Obcy" - serial animowany dla dorosłych widzów

Jak podaje portal Observer, niebawem zobaczymy telewizyjną wersję popularnej gry survival horror pod tytułem "Alien: Isolation". Tytuł powstał w 2014 roku i zyskał uznanie nie tylko wśród graczy, ale również fanów "Obcego". Według najnowszych wieści serial na podstawie gry ma być 7-odcinkową miniserią, przeznaczoną dla widzów dorosłych. Prawdopodobnie produkcja otrzyma kategorię wiekową R. Producentami tytułu będą osoby z Axis Animation - firmy odpowiedzialnej za "Alien: Isolation".

W grze główną bohaterką była Amanda - córka Ellen. Akcja toczyła się 15 lat po wydarzeniach w filmie "Obcy – ósmy pasażer Nostromo". Dziewczyna postanowiła odszukać zaginioną matkę, która ostatni raz była widziana w statku kosmicznym zaatakowanym przez krwiożercze ksenomorfy. Amanda stara się odkryć tajemnicę zaginięcia matki i uciec z pojazdu, unikając śmiercionośnych istot, odpowiedzialnych za zmasakrowanie członków załogi.

"Obcy": serial animowany - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo kiedy zobaczymy serialową wersję gry "Alien: Isolation". Obecnie trwają prace nad produkcją, co oznacza, że być może premiera odbędzie się w roku 2020. Trudno powiedzieć, na jaką platformę trafi powstający serial i czy będzie w jakikolwiek sposób powiązany z pozostałymi dwoma tytułami, które są w przygotowaniu.

>>Zobacz też: Ksenomorf z „Obcego 3” miał mieć usta jak Michelle Pfeiffer<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.