"Obi-Wan Kenobi" spełni oczekiwania fanów? Ewan McGregor złożył obietnicę

20.09.2021 14:21
"Obi-Wan Kenobi" spełni oczekiwania fanów? Ewan McGregor złożył obietnicę Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Aktor niedawno zdobył pierwszą w życiu statuetkę Emmy za występ w serialu "Halston", a niedługo pojawi się w kolejnej produkcji telewizyjnej - mowa o "Obi-Wanie Kenobim" na Disney+.

Obi-Wan Kenobi - Ewan McGregor obiecuje, że będzie dobrze

Ewan McGregor stwierdził niedawno, że nadchodzący spin-off Star Wars o tytule "Obi-Wan Kenobi" ma nas nie zawieść. Aktor otrzymał w niedzielę 19 września 2021 roku swoją pierwszą nagrodę Emmy za serial "Halston", a po imprezie gwiazdor opowiedział co nieco o swoim nadchodzącym projekcie ze świata "Gwiezdnych wojen".

Polecamy

McGregor stwierdził, że produkcja jest "zupełnie innym doświadczeniem", niż praca z George'em Lucasem przy trylogii prequeli "Star Wars". Aktor ponownie miał okazję pracować z Haydenem Christiansenem, który grał Anakina Skywalkera/Dartha Vadera. Jak powiedział w rozmowie z portalem Deadline:

Skończyliśmy nagrania naszego serialu, co było bardzo, ale to bardzo miłym doświadczeniem. Naprawdę dobrze pracowało nam się z reżyser Deborą Chow i wierzę, że was nie zawiedziemy. Nowa technologia stosowana przy tym serialu była naprawdę interesująca i to było zupełnie inne doświadczenie, niż nagrywanie oryginalnych trzech filmów.

McGregor wcielał się oczywiście w Obi-Wana Kenobiego, Rycerza, a później także Mistrza Jedi w filmach "Mroczne widmo", "Atak klonów" oraz "Zemsta Sithów". Dla gwiazdora to będzie powrót do roli po ponad 15 latach rozłąki.

Polecamy

Serial przygotuje Deborah Chow, która wyreżyserowała kilka odcinków serialu "The Mandalorian". Akcja rozgrywa się dekadę po wydarzeniach z "Zemsty Sithów", w którego finale widzieliśmy pojedynek między Kenobim, a jego byłym uczniem Anakinem Skywalkerem/Darthem Vaderem.

W jego wyniku Skywalker został ciężko ranny, przez co musiał spędzić resztę życia w ikonicznym czarnym pancerzu, natomiast Kenobi musiał się udać na wygnanie, chroniąc z daleka syna Vadera, Luke'a Skywalkera. Produkcja przedstawi nam niektóre "przygody", które przeżył Kenobi podczas pełnienia swojej ostatniej misji.

"Obi-Wan Kenobi" zadebiutuje na Disney+ już w 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.