Obsada serialu "Doktor Quinn" spotkała się po latach. Jak zmienili się aktorzy? [WIDEO]

17.06.2020 12:55
Doktor Quinn|undefined Fot. materiały prasowe/CBS

Po 23 latach od zakończeniu serialu "Doktor Quinn" obsada spotkała się za pośrednictwem Zooma. Jak aktorzy zmienili się przez ten czas?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że nie zwykle popularne stały się wszelkiego rodzaju reuniony, czyli spotkania po latach obsady słynnych filmów i seriali. Dzięki pomocy serwisu Entertainment Weekly doszło do spotkania gwiazd kultowej produkcji "Doktor Quinn".

"Doktor Quinn" - obsada serialu po latach znowu razem

W ciągu ostatnich kilku miesięcy fani mieli okazję ponownie zobaczyć odtwórców swoich ulubionych tytułów. Co prawda w większości przypadków aktorzy nie mogli się spotkać fizycznie, ale od czego jest internet?

Przeczytaj także

Nie inaczej było w przypadku "Doktor Quinn" - produkcji, która swego czasu cieszyła się wielką popularnością nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Polsce. Fabuła serialu rozgrywała się w roku 1876 i opowiadała o tytułowej doktor Michaeli Quinn, w którą wcieliła się niezastąpiona Jane Seymour. Lekarka przeniosła się do miasteczka Colorado Springs, by otworzyć własną praktykę. 

Seymour nie była jedyną gwiazdą serialu, która wzięła udział w internetowym spotkaniu zorganizowanym na platformie Zoom. Podczas reunionu obecni byli Joe Lando (Byron Sully), William Shockley (Hank Lawson), Chad Allen (Matthew Cooper), Shawn Toovey (Brian Cooper), Alley Mills (Majorie Quinn), Frank Collison (Horace Bing), Henry Sanders (Robert E.), Jessica Bowman (Colleen Cooper), Jonelle Allen (Grace), Jason Adams (Preston Lodge) oraz twórczyni serialu Beth Sullivan.

Podczas spotkania pojawiło się wiele wspomnień z planu "Doktor Quinn". Seymour wspomniała między innymi o pamiętnym występie gościnnym króla country Johnny'ego Casha, który wcielił się w Kida Cole'a. Aktorka zaprzyjaźniła się wtedy z żoną muzyka - piosenkarką June Carter.

Jadła chińszczyznę sztućcami z gerogiańskiego srebra i powiedziała: "Słonko, jestem już za stara, za bogata i za sławna, żeby to robić". A jej odpowiedziałam: "Niestety ja nie!".

Nie zbrakło też anegdoty o tym, jak Cash zabawiał ekipę i obsadę darmowym koncertem podczas przestoju na planie.

Przeczytaj także

Jak widać, niezapomniany serial ma jeszcze przed jego fanami sporo tajemnic do odkrycia. Być może poznamy je podczas kolejnego spotkania gwiazd, tym razem w realu, na przykład podczas 30-lecia "Doktor Quinn", które będzie miało miejsce w 2023 roku.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Premiera specjalnego odcinka "Przyjaciół" została przesunięta. Powodem jest koronawirus

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.