Odtwórca Charlesa Mansona w Once Upon a Time in Hollywood w tej samej roli w 2. sezonie "Mindhunter" na pierwszych zdjęciach z serialu

18.07.2019 11:50
kadr z serialu Mindhunter|undefined Fot. kadr z serialu Mindhunter

Netflix zaprezentował kadry z 2. sezonu serialu "Mindhunter". W kontynuacji pojawi się Charles Manson grany przez Damona Herrimana, który wcielił się w przywódcę Rodziny w "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino. 

Dopiero co Netflix zdradził datę premiery 2. sezonu serialu "Mindhunter", a już zaprezentowano pierwsze zdjęcia pochodzące z nowych odcinków tej wciągającej produkcji, w której pojawiają się najsłynniejsi seryjni mordercy. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć spotkanie głównych bohaterów z samym Charlesem Mansonem. To jednak nie wszyscy psychopaci, którzy pojawią się w kontynuacji hitu Netfliksa. 

"Mindhunter" sezon 2 - zdjęcia z serialu Netflix

Za serial oparty na faktach odpowiada David Fincher znany z takich hitów jak "Siedem" czy "Podziemny krąg". Nic dziwnego, że "Mindhunter" jest prawdziwym majstersztykiem trzymającym widza w napięciu do ostatniego odcinka. Tym bardziej że główni bohaterowie - agenci FBI, zajmujący się seryjnymi mordercami, odbywają szczegółowe rozmowy z przedmiotami swoich badań. W nowym sezonie staną oko w oko z kolejnymi przestępcami. Wśród nich pojawi się Charles Manson. Co ciekawe w przywódcę sekty Rodzina wcielił się Damon Herriman - ten sam aktor, który zagrał Mansona w nadchodzącym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood"

Trudno powiedzieć, czy w "Mindhunterze" wątek Mansona będzie znaczącym elementem fabuły, czy podobnie jak u Tarantino stanie się tylko historycznym smaczkiem. Wiadomo, że oprócz przywódcy Rodziny zobaczymy między innymi Wayne'a Williamsa - jednego z głównych sprawców morderstw dokonywanych w Atlancie od 1979 do 1981 roku, Davida Berkowitza znanego jako Syn Sama oraz kontynuację wątku Dennisa Radera, czyli niesławnego Dusiciela BTK.

Przeczytaj także

"Mindhunter" sezon 2 - kiedy premiera?

Za reżyserię 2. sezonu serialu oprócz Finchera odpowiadają Andrew Dominik i Carl Franklin. W produkcji wystąpili ponownie Jonathan Groff, Holt McCallanay, Anna Torv oraz Hannah Gross. 2. sezon "Mindhuntera" będzie składał się z 9 odcinków. Zadebiutuje na Netfliksie 16 sierpnia 2019 roku.

Zobacz też: "Mindhunter": znamy dokładną datę premiery 2. sezonu 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.