Oto pierwsze oficjalne zdjęcia z prequela "Gry o tron". Zobaczcie bohaterów "House of the Dragon"

06.05.2021 10:24
Oto pierwsze oficjalne zdjęcia z prequela "Gry o tron". Zobaczcie bohaterów "House of the Dragon" Fot. materiały prasowe/HBO

Prequel "Gry o tron" zaprezentował zdjęcia swoich głównych bohaterów - zobaczcie fotosy z planu "House of the Dragon".

House of the Dragon - oto zdjęcia postaci z nadchodzącego serialu

Ruszyła produkcja serialu "House of the Dragon", czyli prequela "Gry o tron". HBO zaprezentowało pierwsze zdjęcia z nowego obrazu. Ten ma się rozgrywać 300 lat przed wydarzeniami ze wspomnianego serialu HBO i skupi się na wojnie domowej w Westeros, którą historia nazywa "Tańcem Smoków".

Polecamy

Produkcja ma zadebiutować na HBO i HBO Max już w 2022 roku i jest jednym z kilku spin-offów "Gry o tron", które zostały niedawno zapowiedziane. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia:

Zdjęcia przedstawiają nam głównych bohaterów produkcji. HBO zaprezentowało również opisy postaci, które możecie przeczytać poniżej:

  • Emma D’Arcy jako księżniczka Rhaenyra Targaryen: pierwsze dziecko króla, ma czystą valyriańską krew i dosiada smoków. Wiele osób twierdzi, że urodziła się perfekcyjna, lecz niestety nie jest mężczyzną... 
  • Matt Smith jako książę Daemon Targaryen: młodszy brat króla Viserysa i spadkobierca tronu. Świetny wojownik i jeździec smoków, Daemon ma w sobie prawdziwą krew smoka. Niestety - kiedy rodzi się Targaryen, bogowie rzucają monetą...
  • Steve Toussaint jako Corlys Velaryon, “The Sea Snake”: głowa rodu Velaryon. Jest najbardziej sławnym kapitanem w historii Westeros. Corlys uczynił ze swojego domu najbogatszą rodzinę w Westereos (bogatszą nawet od Lannisterów), a przy okazji dorobił się też największej marynarki wojennej na kontynencie. 
  • Olivia Cooke jako Alicent Hightower: córka Otto Hightowera, Namiestnika króla i przy okazji najurodziwsza kobieta w Siedmiu Królestwach. Dorastała w Czerwonej Twierdzy, niedaleko króla, dzięki czemu nie tylko zachwyca urodą, ale jest też bardzo sprytną i inteligentną polityk.
  • Rhys Ifans jako Otto Hightower: Namiestnik króla, Otto jest lojalny i dzielnie służy swojemu królowi i królestwu. Według niego zagrożenie jest jedno - to młodszy brat Daemon i fakt, że jest następny w kolejce do tronu.
Polecamy

Serial jest tworzony przez George'a R.R. Martina, Ryana Condala oraz Miguela Sapochnika i według informacji ze strony HBO, "House of the Dragon" ma zadebiutować już w 2022 roku.

Na pierwszy sezon "House of Dragon" będzie składał się z 10 odcinków. Zdjęcia rozpoczęto w grudniu ubiegłego roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.