Ognisty zwiastun "Rodu smoka" zapowiada nam dużo smoków, dużo intryg i dużo krwi [WIDEO]

21.07.2022 09:58
Ognisty zwiastun "Rodu smoka" zapowiada nam dużo smoków, dużo intryg i dużo krwi [WIDEO] Fot. materiały prasowe/HBO Max

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun serialu "Ród smoka" na podstawie powieści George'a R.R. Martina. Premiera odbędzie się już za miesiąc.

Ród smoka - oto zwiastun serialu

Serial, który jest prequelem "Gry o tron" przyjrzy się losom rodu Targaryenów w okresie ich największej potęgi. Produkcja bazuje na motywach powieści George’a R.R Martina z serii "Ogień i Krew" i według zapowiedzi, twórcy przedstawią nam nie tylko niesnaski między przodkami Daenerys, ale także konflikty między innymi szlachetnymi rodami Westeros (jak na "Grę o tron" przystało).

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy krwawy zwiastun "Rodu smoka":

W serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans.

W pozostałych rolach: Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey, Harry Collett, Ryan Corr, Tom Glynn-Carney, Jefferson Hall, David Horovitch, Wil Johnson, John Macmillan, Graham McTavish, Ewan Mitchell, Theo Nate, Matthew Needham, Bill Paterson, Phia Saban, Gavin Spokes, Savannah Steyn.

Współtwórcą i producentem wykonawczym jest George R.R. Martin; Współtwórcą, co-showrunnerem, producentem wykonawczym oraz scenarzystą jest Ryan Condal; Co-Showrunnerem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Miguel Sapochnik.

Dziesięcioodcinkowy serial HBO "Ród smoka" zadebiutuje w Polsce w HBO oraz HBO Max 22 sierpnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.