„Opowieści podręcznej 3”: serwis Hulu zamówił 3. sezon serialu

Natalia Hluzow
04.05.2018 14:56
Opowieść podręcznej|undefined Fot. materiały prasowe Hulu

Obsypana nagrodami „Opowieść podręcznej” nie skończy się na 2. sezonie. Serial powróci z kolejnymi odcinkami.

„Opowieść podręcznej” to jeden z najbardziej intrygujących, niepokojących i najlepiej zrealizowanych seriali ostatnich lat. Zaraz po debiucie w 2017 roku produkcja otrzymała Złoty Glob i nagrodę Emmy jako najlepszy serial dramatyczny. Tymi samymi statuetkami została uhonorowana również wcielająca się w główną bohaterkę Elisabeth Moss. Łącznie „Opowieść podręcznej” zdobyła 8 nagród Emmy i 2 Złote Globy.

Premiera 2. sezonu serialu spotkała się z ogromny zainteresowaniem widzów i pozytywnymi recenzjami krytyków. Nie dziwi więc, że serwis zdecydował się na kontynuacje historii o losie kobiet w ponurym państwie przyszłości.

„Opowieść podręcznej” - sezon 3 trafi do produkcji

25 kwietnia 2018 na platformie Hulu rozpoczął się 2. sezon „Opowieści podręcznej”, który ponownie skupił na sobie uwagę opinii publicznej, stając się jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych roku. Władze serwisu nie czekały zatem z ogłoszeniem kontynuacji i już 2 maja 2018 serwis Hulu poinformował na swoim Twitterze, że zamierza zrealizować 3. sezon.

Z ekscytacją ogłaszamy, że dziś nasz zdobywca Emmy i Złotch Globów - serial oryginalny Opowieść Podręcznej powróci z trzecim sezonem!

„Opowieść podręcznej” - dystopijna historia o piekle kobiet

Serial z Elisabeth Moss w roli głównej jest adaptacją powieści Margaret Atwood z 1985 roku. Jego fabuła skupia się na dystopijnej przyszłości, w której USA stało się Republiką Gilead – państwem rządzonym przez nacjonalistyczną organizację hołdującą zasadom absolutnego patriarchatu. Władze Gileadu, powołując się na boskie prawo, sprowadziły ostatnie płodne kobiety do roli podręcznych - bez imienia, twarzy i własnej tożsamości, których jedynym zadaniem jest urodzić potomka swojemu panu i jego żonie. Początek 2. sezonu „Opowieści podręcznej” daje nadzieję na zmianę losu głównej bohaterki. Jednak czy naprawdę uda jej się uciec przed Gileadem?

W Polsce serial „Opowieść podręcznej” udostępnia serwis Showmax. Nowe odcinki można oglądać od 26 kwietnia 2018, w każdy czwartek od godziny 9:00.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.