„Orange Is The New Black” z zapowiedzią i zdjęciami z 5. sezonu

Robert Skowronski
12.04.2017 08:54
„Orange Is The New Black” z zapowiedzią i zdjęciami z 5. sezonu Fot. kadr z wideo

Życie w Litchfield już nigdy nie będzie takie samo. Przekonajcie się o tym poprzez zapowiedź 5. sezonu „Orange Is The New Black” i zdjęcia z nadchodzących odcinków.

W oczekiwaniu na nowy sezon serialu, którego akcja rozgrywać się będzie w czasie rzeczywistym w ciągu zaledwie trzech dni, Netflix opublikował pierwszą relację z Litchfield. 60-sekundowy zwiastun to fragment pierwszego odcinka nadchodzącej serii.

Zakończenie czwartego sezonu „Orange Is The New Black” wryło nas w fotel i pozostawiło ogromny niedosyt. UWAGA SPOILER. Nagła śmierć Poussey wywołała falę zamieszek, złość i żal osadzonych gwałtownie eskalowały, przeradzając się w totalny chaos. W końcowych momentach czwartego sezonu widzimy broń w ręku Dayi – od tej chwili staje się jasne, że cokolwiek się zdarzy, życie w Litchfield nigdy już nie będzie takie, jak wcześniej. Nowy sezon przenosi nas dokładnie do chwili, w której historia się urywa. Znów jesteśmy w więziennym korytarzu i obserwujemy decydujące momenty, które na zawsze odmienią losy bohaterów - zarówno tych za kratami, jak i tych na wolności.

Zobaczcie minutę z nadchodzącego odcinka „Orange Is The New Black”:

Zamieszki wywołane śmiercią Poussey szybko przeradzają się w prawdziwy bunt, a osadzone przejmują kontrolę nad więzieniem. Kiedy skosztują smaku władzy, więzienie w Litchfield ogarnie chaos. Więźniarki nabierają śmiałości i rozpoczynają walkę o odkupienie win i należny im szacunek. W piątym sezonie uznanego przez krytyków serialu autorstwa Jenji Kohan opartego na bestsellerowych wspomnieniach Piper Kerman nadal poruszane są istotne i aktualne problemy społeczne.

Udostępniono także garść zdjęć z planu:

5. sezon „Orange Is The New Black” zadebiutuje na platformie Netflix 9 czerwca 2017 roku. Na ekranie zjawią się m.in. Taylor Schilling, Laura Prepon, Natasha Lyonne, Jason Biggs, Kate Mulgrew i Taryn Manning.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.