„Orange is the New Black”: zwiastun, plakat i zdjęcia z 6. sezonu

Natalia Hluzow
10.07.2018 11:06
Orange is the new black 6|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

Netflix zrobił wspaniały prezent wszystkim fanom „Orange is the New Black” i udostępnił cały pakiet materiałów promujących 6. sezon serialu.

Dziewczyny z Litchfield wracają, jednak już nie do placówki, w której zdążyły się zadomowić, lecz do o wiele mniej przyjaznego miejsca. Bo buncie wznieconym i stłumionym w 5. sezonie serialu, bohaterki „Orange is the New Black” trafiły do maksa, gdzie czekają je drastyczne zmiany. Będą musiały zawiązać nowe sojusze i unikać nowych wrogów, jednocześnie starając się utrzymać dawne przyjaźnie. Jak zmieniło je więzienie o zaostrzonym rygorze, możecie zobaczyć w poniższej galerii:

„Orange is the New Black 6” – zwiastun

W trailerze również od pierwszych sekund możemy dostrzec, że maks dał się bohaterkom we znaki. Przy tym, w jakich warunkach przyszło im teraz żyć, Litchfield wydaje się ciepłą i spokojną oazą. Zwiastun nakreśla również wątek przesłuchań, które będą toczyły się w nowym sezonie oraz zadaje bardzo istotne pytanie – gdzie jest Alex?

Choć Piper, Red, Lornę, Nicky, Glorię, Marię, Taystee, Suzanne i resztę przeniesiono do innej placówki, w zwiastunie pojawia się też Joseph Caputo. Czy będzie chciał spłacić swój dług i pomoże byłym więźniarkom Litchfield? Przekonamy się już 27 lipca 2018 roku. Wszystkie odcinki „Orange is the New Black 6” będą dostępne na platformie Netflix. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.