Oscar Isaac został superbohaterem. Oto zwiastun serialu "Moon Knight" od Marvela

18.01.2022 04:06
Oscar Isaac został superbohaterem. Oto zwiastun serialu "Moon Knight" od Marvela Fot. Invision/Invision/East News

Był już pilotem myśliwca w "Star Wars", niezrozumiałym geniuszem w "Ex Machinie", a także kosmicznym diukiem w "Diunie". Teraz Oscar Isaac zostanie superbohaterem z mroczną otoczką.

Moon Knight - oto pierwszy zwiastun serialu Marvel Studios

Play-offy w NFL to ogromne wydarzenie telewizyjne, które co roku oglądają dziesiątki milionów osób. Dla nas często oznacza to premierę nowych zwiastunów filmowych i serialowych. Nie inaczej jest w tym roku - Disney w przerwie batalii między Los Angeles Rams i Arizona Cardinals postanowił pokazać światu pierwszy pełnoprawny zwiastun serialu "Moon Knight" z Oscarem Isaaciem w roli głównej. 

Polecamy

Ten zapowiada nam wyjątkowo mroczną (jak na Marvel Studios) opowieść o mężczyźnie, dla którego bycie "superbohaterem" jest raczej przekleństwem, aniżeli błogosławieństwem. Poniżej zobaczycie zwiastun serialu "Moon Knight":

W nadchodzącej produkcji Disney+ zobaczymy nie tylko Isaaca, ale także Ethana Hawke'a. Jak podaje THR, w obsadzie "Moon Knight" znalazła się też May Calamawy znana z miniserialu "Długa droga do domu". Reżyserem serialu jest Mohamed Diab ("Zderzenie").

Polecamy

Oscar Isaac zdradził kilka miesięcy temu w wideo dla fanów, że nie może się doczekać, aż będzie mógł w przyszłości powiedzieć więcej na temat tego projektu:

Jestem na planie "Moon Knight" od Marvela. Wchodzimy w ten temat bardzo głęboko, a zdjęcia przebiegają naprawdę dobrze. To będzie bardzo, ale to bardzo szalony serial i nie mogę się doczekać, aż sobie o nim w przyszłości porozmawiamy.

Dowiedzieliśmy się również, że "Moon Knight" zadebiutuje na Disney+ już 30 marca 2022 roku. Kolejne odcinki będą się pojawiały co tydzień.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.