Oto kolejny zwiastun "Moon Knight" od Marvela. Oscar Isaac rozmawia sam ze sobą

15.03.2022 14:57
Oto kolejny zwiastun "Moon Knight" od Marvela. Oscar Isaac rozmawia sam ze sobą Fot. materiały prasowe/Disney+

Disney+ pokazało kolejną zapowiedź serialu "Moon Knight" - produkcji, w której Oscar Isaac wciela się w trzy różne postacie (niestety dwie z nich są zamaskowane).

Moon Knight - zobaczcie zwiastun produkcji

Do premiery serialu "Moon Knight" zostało już raptem kilkanaście dni, więc machina promocyjna toczy się pełną parą. Twórcy podzielili się kolejną zapowiedzią, w której grany przez Oscara Isaaca bohater tytułowy rozmawia sam ze sobą (a właściwie ze swoimi różnymi osobowościami) oraz prezentuje swoje umiejętności bojowe.

Polecamy

"Moon Knight" ma nam przedstawić mroczniejszą stronę świata superbohaterów z Domu Pomysłów. Głównym bohaterem nadchodzącej produkcji jest cierpiący na zaburzenia osobowości były najemnik, który zostaje antybohaterem. W tej roli pojawił się Oscar Isaac, wcielający się kolejno w Moon Knighta, Marca Spectora i Steve'a Granta.

W nowym teaserze zatytułowanym "Secret Agent" możemy zobaczyć, jak dwie osobowości rozmawiają ze sobą za pomocą odbicia w szybie... a przy okazji tłuką też "złych gości" (przerażając cywili):

Polecamy

Oscar Isaac zdradził kilka miesięcy temu w wideo dla fanów, że nie może się doczekać, aż będzie mógł w przyszłości poważnie pogadać na temat tego serialu:

Jestem na planie "Moon Knight" od Marvela. Wchodzimy w ten temat bardzo głęboko, a zdjęcia przebiegają naprawdę dobrze. To będzie bardzo, ale to bardzo szalony serial i nie mogę się doczekać, aż sobie o nim w przyszłości porozmawiamy.

Showrunnerem serialu "Moon Knight" jest Jeremy Slater. Oprócz Oscara Isaaca w produkcji wystąpili Ethan Hawke, Gaspard Ulliel i May Calamawy. Nowy tytuł w ofercie Marvela trafi na platformę Disney+ już 30 marca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.