Oto oficjalny zwiastun "Powrotu do Hogwartu". Świętujcie 20-lecie filmów o czarodzieju z gwiazdami "Harry'ego Pottera"

21.12.2021 10:13
Oto oficjalny zwiastun "Powrotu do Hogwartu". Świętujcie 20-lecie filmów o czarodzieju z gwiazdami "Harry'ego Pottera" Fot. Warner Brothers/Everett Collection/East News

Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson oraz inni aktorzy z ośmiu filmów o młodym czarodzieju powrócą do Hogwartu. Zobaczcie oficjalny zwiastun celebracji.

Harry Potter - aktorzy powracają do Hogwartu [WIDEO]

Wśród wyjątkowych gości, którzy znaleźli się w programie, są: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch, Ian Hart, Chris Columbus i wielu innych.

Polecamy

Nie można oczywiście zapominać o tercecie, który "zaczął to wszystko" - Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson również powrócą, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii o tytule "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". 

Jubileuszowy program specjalny "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" przybliży zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun specjalnego programu:

Premiera programu specjalnego "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" odbędzie się w Polsce w HBO GO w styczniu 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.