Oto pierwsze fragmenty serialu "Peacemaker" od DC Comics z Johnem Ceną w roli głównej

20.09.2021 12:35
Oto pierwsze fragmenty serialu "Peacemaker" od DC Comics z Johnem Ceną w roli głównej Fot. KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Polubiliście Johna Cenę w roli Peacemakera w niedawnym filmie "The Suicide Squad" autorstwa Jamesa Gunna? W takim razie możecie być zadowoleni, bo już niedługo antybohater/złoczyńca pojawi się w swoim własnym serialu.

Peacemaker - HBO Max pokazało pierwsze fragmenty serialu

W sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji od HBO Max, który serwis przygotował z okazji 73. rozdania Nagród Emmy. Pojawiło się w nim całkiem sporo produkcji, a wśród nich znalazł się m.in. spin-off "The Suicide Squad" w postaci "Peacemakera".

Polecamy

Chociaż fragmenty są króciutkie, to widzieliśmy w nich Christophera Smitha/Peacemakera (John Cena), który udaje się na obiad w swoim pełnym kostiumie oraz używa różnych broni do zrobienia znaków pokoju z pocisków. Więcej materiału zobaczymy już w październiku podczas imprezy DC FanDome 2021. Wideo zobaczycie poniżej:

Polecamy

Jak w oficjalnym oświadczeniu zapowiedział James Gunn:

"Peacemaker" jest możliwością na zanurzenie się w problemy dzisiejszego świata z perspektywy superbohatera/superzłoczyńcy/największego dupka w historii. Jestem bardzo podekscytowany rozszerzeniem świata z "The Suicide Squad" i pokazanie tego bohatera niezależnie od filmu. No i oczywiście praca z moimi przyjaciółmi w Warner Bros. jest wisienką na torcie.

Serial "Peacemaker" ma zadebiutować na przełomie 2021 i 2022 roku. Dokładna data premiery jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.