Oto pierwsze zdjęcia i data premiery aktorskiego "Cowboya Bebopa" od Netflix

24.08.2021 13:18
Oto pierwsze zdjęcia i data premiery aktorskiego "Cowboya Bebopa" od Netflix Fot. materiały prasowe/Netflix

See You Space Cowboy. Już w listopadzie 2021 roku Netflix zaprezentuje światu aktorskie przygody Spike'a Spiegela, Jeta Blacka i Faye Valentine, czyli głównych bohaterów "Cowboya Bebopa". Zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji.

Cowboy Bebop - oto pierwsze zdjęcia z aktorskiego serialu

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z nadchodzącej adaptacji "Cowboya Bebopa" od Netflix. Te możecie zobaczyć poniżej, a przedstawiają nam głównych członków obsady w różnych miejscach w galaktyce - w tym na pokładzie statku Bebop należącego do Jeta Blacka. 

Polecamy

Nadchodzący serial będzie aktorską wersją japońskiego anime o tym samym tytule, które w latach 90. stworzyło studio Sunrise. W trakcie kolejnych kilkudziesięciu lat, dzieło stało się kultowe i jest uważane za jedno z najważniejszych anime w historii.

Zgodnie z zapowiedzią Netflix, serial aktorski ma zadebiutować już 19 listopada 2021 roku. Główne role zagrają John Cho (Spike Spiegel), Mustafa Shakir (Jet Black) oraz Daniella Pineda (Faye Valentine). 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z nowej wersji "Cowboya Bebopa":

Twórcy serialu opowiedzieli, że produkcja ma się różnić od oryginału, a twórcy chcą nieco bardziej skupić się na scenach z przeszłości, eksplorując relacje Spike'a z Julią, Viciousem i Syndicate. Czy nowa wersja przygód załogi Bebopa dorówna pierwotnej produkcji studia Sunrise? Tego dowiemy się 19 listopada 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.