Oto pierwszy klip z "Arcane" - serialu Netflix o League of Legends [WIDEO]

14.06.2021 11:25
Oto pierwszy klip z "Arcane" - serialu Netflix o League of Legends [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Riot Games/Netflix

Riot Games udostępnił pierwsze materiały wideo z nadchodzącego serialu "Arcane" osadzonym w świecie League of Legends. Zobaczcie klip z nowej produkcji, której premiera odbędzie się niedługo na Netflix.

Oto pierwszy klip z Arcane, serialu na podstawie LOL-a

Pierwszy oficjalny klip z "Arcane", serialu produkcji Riot Games, zadebiutował 11 czerwca 2021 roku na kanałach producenta gier i Netflixa. Prezentacja nadchodzącej produkcji odbyła się w trakcie finalnych dni akcji Geeked Week, czyli wydarzenia poświęconego najnowszym animacjom, gamingowi oraz fandomowi produkcji dostępnych na platformie giganta streamingu.

Polecamy

"Arcane" to zapowiedziany na nadchodzący, długo wyczekiwany serial Riot Games, którego akcja będzie miała miejsce w uniwersum Runeterry, znanego z gier League of Legends, Teamfight Tactics oraz Legends of Runeterra.

Fabuła Arcane skupiona będzie wokół miasta Piltover, w którym żyją uwielbiane przez fanów League of Legends postaci Jinx i Vi. W serialu poznamy codzienne życie niesfornego rodzeństwa, co pozwoli lepiej zrozumieć konflikt pomiędzy postaciami, znany dobrze graczom popularnej gry. Zobaczcie pierwszy klip z serialu "Arcane":

Polecamy

Twórcy udostępnili również materiał z sesji Q&A z współtwórcami "Arcane", Christianem Linke and Alexem Yee. Panowie przedstawili w niej zarys fabuły powstającego serialu Riot Games oraz przybliżyli temat partnerstwa z francuskim studiem Fortiche, które jest odpowiedzialne nie tylko za opisywany serial, ale również wiele wcześniejszych klipów związanych z produkcją. Wideo zobaczycie poniżej:

Serial animowany "Arcane" pojawi się na Netflixie już jesienią 2021. Konkretna data premiery nie jest na razie znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.