Oto zwiastun 3. sezonu serialu "Titans". Pojawia się Joker i ginie ważna postać!

18.06.2021 11:26
Oto zwiastun 3. sezonu serialu "Titans". Pojawia się Joker i ginie ważna postać! Fot. materiały prasowe/DC Universe

Eksperyment zwany "DC Universe" całkiem szybko został skazany na śmierć - nowym domem dla seriali spod szyldu DC Comics stał się HBO Max, który właśnie wydał nowy zwiastun 3. sezonu "Titans".

Titans - oto zwiastun 3. sezonu produkcji

Nadchodzi nowa era Tytanów. W czwartek 17 czerwca 2021 roku HBO Max zaprezentowało pierwszy zwiastun 3. sezonu serialu "Titans". To będą pierwsze epizody serialu, które pojawią się na nowej platformie streamingowej - ten wcześniej debiutował na DC Universe.

Polecamy

Zwiastun jest dość krótki, ale za to bardzo intensywny. W nowym sezonie mają się pojawić m.in. Barbara Gordon (Savannah Welch), Tim Drake/Robin (Jay Lycurgo), a także Scarecrow (Vincent Kartheiser). Oprócz tego będziemy mieli pojedynek Robinów - Jason Todd zmieni się bowiem w antybohatera Red Hooda (Curran Walters), który wielokrotnie ścierał się z Batmanem i jego "rodzinką". 

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun, który skupia się dość mocno na transformacji Robina w Red Hooda (w tym "pomaga" mu za pomocą łomu Joker), którą widzieliśmy w komiksie "Death in the Family":

Polecamy

W rolach głównych w serialu występują: Brenton Thwaites (Dick Grayson/Nightwing), Teagan Croft (Rachel Roth/Raven), Anna Diop (Koriand'r/Starfire), Ryan Potter (Gar Logan/Beast Boy), Minka Kelly (Dawn Granger/Dove), Alan Ritchson (Hank Hall/Hawk), Conor Leslie (Donna Troy), Curran Walters (Jason Todd/Robin/Red Hood), Joshua Orpin (Conner Kent/Superboy), Iain Glen (Bruce Wayne), Chelsea Zhang (Ravager), Esai Morales (Deathstroke) oraz Chella Man (Jericho).

Twórca serialu Greg Walker zdradził podczas konferencji prasowej DC FanDome w 2020 roku, że nowy sezon będzie zgoła różny od poprzednich epizodów "Titans":

Ten sezon kończy się pozytywnie. Zwłaszcza w takim świecie, w jakim żyjemy. Czasami warto pozbyć się uczucia winy, to potrafi być wyzwalające. Dove będzie próbowała pokazać im, gdzie mają podążać. Trochę im to zajmie, ale w końcu się nauczą. No i przede wszystkim nareszcie będą prawdziwą drużyną.

Serial "Titans" ma zadebiutować już 12 sierpnia 2021 roku na HBO Max. Na razie nie wiemy, czy nowe odcinki serialu będą się pojawiały w Polsce na Netflix/HBO GO.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.