Oto zwiastun 4. sezonu "Westworld". Znamy datę premiery nowych odcinków serialu

10.05.2022 10:39
Oto zwiastun 4. sezonu "Westworld". Znamy datę premiery nowych odcinków serialu Fot. Jose Perez/Bauer-Griffin/Shutterstock/East News

"Perfekcyjny dzień" - takimi słowami HBO zapowiada najnowszy sezon "Westworld", który pojawi się na antenie stacji już latem 2022 roku.

Westworld - zobaczcie zwiastun 4. sezonu serialu

HBO teasowało i zapowiadało zwiastun, udostępniając go w ramach easter egga dla fanów. Teraz twórcy postanowili jednak zaprzestać tej zabawy w kotka i myszkę, normalnie udostępniając zapowiedź 4. sezonu serialu "Westworld".

Polecamy

W nim wszystko wydaje się być w miarę spokojnie - na miejscu pojawia się jednak Mężczyzna w czerni i wszystko powoli zaczyna się psuć. W zwiastunie nie pada żaden dialog, widzimy jednak sporo niepokojących scen. Zobaczcie zwiastun poniżej:

Serial "Westworld" ma powrócić na antenę 26 czerwca 2022 roku, natomiast 4. sezon będzie liczyć 8 odcinków. Jak pewnie się domyślacie w obsadzie powrócą gwiazdy poprzednich odcinków: Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, a także Aaron Paul.

Polecamy

Dla przypomnienia - 3. sezon zakończył się, kiedy Maeve (Newton) i Caleb (Paul) pokonali Seraka (Vincent Cassel), natomiast Mężczyzna w czerni (Harris) został (najprawdopodobniej) zabity przez swoje robocie alter-ego, które było kontrolowane przez Chalores (Thompson, połączenie Charlotte Hale i Dolores). 

Twórcami serialu nadal są Jonathan Nolan i Lisa Joy, a jednym z producentów wykonawczych jest J.J. Abrams. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.