Oto zwiastun nowego serialu twórcy "The Walking Dead". Jest gwiazdorska obsada!

22.02.2021 12:53
Oto zwiastun nowego serialu twórcy "The Walking Dead". Jest gwiazdorska obsada! Fot. materiały prasowe/Amazon Studios

Amazon Prime Video zaprezentował światu pierwszy oficjalny zwiastun serialu "Invincible" na podstawie komiksów Roberta Kirkmana. Oficjalnie potwierdzono również datę premiery nadchodzącej produkcji.

Invincible - oto zwiastun nowego serialu na podstawie komiksów Kirkmana

Tworzony przez Kirkmana i ilustratora Cory'ego Walkera komiks "Invincible" doczekał się 144 zeszytów wydanych nakładem Skybound Entertainment/Image Comics i był publikowany w latach 2003-2016. Dzieło duetu było niejako parodią i jednocześnie hołdem dla komiksów dla dzieci, których stylistyka wizualna była połączona z groteskową przemocą i brutalnością. Dokładnie taki będzie serial Amazona - a przynajmniej tak możemy wnioskować po zwiastunie.

Polecamy

Historia opowiada o Marku Graysonie (Steven Yeun, Glenn z "The Walking Dead"), typowym nastolatku, który od rówieśników różni się tym, ze jego ojciec to najpotężniejszy superbohater na świecie, Omni-Man (J.K. Simmons). Chłopak odkrywa, że on również ma supermoce, a wsiąknięcie w świat herosów pokazuje mu, że spuścizna jego ojca nie jest wcale tak "bohaterska", jak mu się wcześniej wydawało. 

Serial ma wyjątkowo gwiazdorską obsadę - usłyszymy w nim bowiem m.in. Sandrę Oh, Marka Hamilla, Setha Rogena, Gillian Jacobs, Zazie Beetz, Mae Whitman, Jasona Mantzoukasa, czy Zachary'ego Quinto. Zapowiedź "Invincible" zobaczycie poniżej:

Polecamy

Wyjątkowo interesujący jest fakt, że w obsadzie znajduje się Seth Rogen - w końcu aktor wraz z Evanem Goldbergiem od 2017 roku pracuje nad filmową adaptacją komiksów. Panowie mają napisać scenariusz, wyreżyserować i wyprodukować film. Chociaż prace idą powoli, to chociaż do przodu - przynajmniej tak wyjaśnił Robert Kirkman.

Twórca komiksu udzielił niedawno wywiadu Entertainment Weekly, w którym zapowiedział, że serial i nadchodzący film będą od siebie znacząco różne:

Definitywnie będą znaczące różnice między filmem a serialem. Ludzie będą bez problemu mogli je od siebie odróżnić. Pracujemy nad tym, żeby te produkcje mogły koegzystować i jednocześnie do siebie pasować oraz nawzajem uzupełniać.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.