Padł ostatni klaps na planie "Supernatural". Gwiazdy serialu pożegnały produkcję

11.09.2020 10:53
Padł ostatni klaps na planie "Supernatural". Gwiazdy serialu pożegnały produkcję Fot. materiały prasowe/ The CW/Warner Bros. TV

10 września 2020 roku dobiegła końca praca nad jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich kilkunastu lat. Oficjalnie padł ostatni klaps na planie "Supernatural".

Finałowy odcinek "Supernatural" został nakręcony. 10 września padł ostatni w historii klaps na planie popularnego serialu o braciach Winchester. Premiera finałowego epizodu odbędzie się pod koniec tego roku, ale zanim do tego dojdzie, gwiazdy i twórcy serialu pożegnali się z "Supernatural" w mediach społecznościowych.

Gwiazdy pożegnały się z Supernatural

Jared Padalecki nie mógł uwierzyć, że po tylu latach następuje koniec jego przygody z Samem Winchesterem. Nie krył swoich emocji na Instagramie:

Piszę to, jadąc na plan "Supernatural". Mój ostatni dzień z Samem Winchesterem. Oczywiście kręci mi się w głowie, a emocje mam pokręcone, ale wciąż mamy jeszcze kilka godzin. Dziękuję niezwykle za ogromną miłość i wsparcie, które pokazaliście nam na przestrzeni lat. Definitywnie to czuliście. Niedługo napiszę coś więcej, ale na razie mamy robotę do zrobienia.

Przeczytaj także

Podobne odczucia mają twórca serialu Eric Kripke oraz wcielający się w Castiela Misha Collins:

Oczywiście nie zabrakło też Jensena Acklesa, który w swoim stylu pożegnał się z "Bunkrem":

"Supernatural" powróci na antenę CW już 8 października, a ostatni epizod zostanie wyemitowany 19 listopada. Przed finałem twórcy pokażą też specjalny dokument "Supernatural: The Long Way Home", który ma służyć jako podsumowanie całej serii.

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.