"Pam & Tommy" - serialowy Tommy będzie rozmawiał ze swoim penisem o miłości

20.01.2022 10:31
"Pam & Tommy" - serialowy Tommy będzie rozmawiał ze swoim penisem o miłości Fot. Disney+ / BEEM/Beem/East News

Co ciekawe, członek będzie mu odpowiadał. Sebastian Stan opowiedział o absurdalnym procesie kręcenia rozmów ze swoim penisem.

Pam & Tommy - Sebastian Stan będzie rozmawiał ze swoim penisem

"Bazujący na prawdziwym ku*wa skandalu" serial przedstawi nam opowieść o przełomowej w popkulturze sex-taśmie tytułowego duetu, a konkretnie kulisach jej upublicznienia. Trzeba przyznać, że Lily James i Sebastian Stan wyglądają ŚWIETNIE jako Pamela Anderson i Tommy Lee z Motley Crue, a całość zapowiada się na przaśną i przyjemną opowiastkę.

Polecamy

Do premiery serialu zostały niecałe dwa tygodnie, a twórcy byli niedawno przepytani o szczegóły powstawania produkcji przez portal Variety. Z tego obszernego raportu dowiedzieliśmy się m.in. że Sebastian Stan/Tommy Lee będzie rozmawiał ze swoim penisem - perkusista dopiero poznał Pamelę i zastanawia się, czy przypadkiem się nie zakochał.

Dlatego postanowił się poradzić swojego najlepszego przyjaciela. Co ciekawe, scena jest zainspirowana biografią perkusisty "Tommyland". W serialu głos penisowi podłoży Jason Mantzoukas. Jak opowiedział jeden z twórców, Robert Siegel:

Bardzo chciałbym wam powiedzieć, że to był mój pomysł, ale to dosłownie jest adaptacja fragmentu biografii Tommy'ego. To chyba jest pierwsza taka sytuacja w telewizji. Pomysł nie był zaakceptowany od razu, ale to nie jest dziwne - w końcu to gadający penis. Ale Hulu w końcu zaczęło nas w tym wspierać.

Polecamy

Z drugiej strony Sebastian Stan powiedział, że summa summarum potraktował te sceny jako coś absolutnie normalnego:

Koniec końców, potraktowałem to jak intymną rozmowę ze swoim kumplem, którą możesz odbyć, kiedy powoli się w kimś zakochujesz.

W serialu wystąpią również Nick Offerman, Taylor Schilling oraz Andrew Dice Clay. 

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, serial "Pam & Tommy" doczekał się również oficjalnej daty premiery - ta odbędzie się już 2 lutego 2022 roku. Niestety na razie nie wiemy, kiedy produkcja pojawi się w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.