Pamiętacie czarodziejki Winx? Netflix stworzył serial aktorski o grupie - oto zwiastun

20.01.2021 10:42
Pamiętacie czarodziejki Winx? Netflix stworzył serial aktorski o grupie - oto zwiastun Fot. materiały prasowe/Netflix

Klub Winx pojawi się na Netfliksie. Już w piątek 22 stycznia na platformie zadebiutuje serial aktorski dla młodych dorosłych o tytule "Fate: The Winx Saga".

Fate: The Winx Saga doczekało się zwiastuna

W sieci pojawił się zwiastun adaptacji popularnej włoskiej bajki "Winx Club". Nowy serial "Fate: The Winx Saga" opowiada historię wróżek, które uczęszczają do magicznej szkoły Alfei. Tam uczą się magii, doskonalą swoje umiejętności i starają się zostać bohaterkami - wiedzą bowiem, że świat jest zagrożony przez potężne potwory.

Polecamy

Fani "Winx Club" długo czekali na aktorską adaptację przygód wróżek - na szczęście ta jest tuż za rogiem, bowiem pojawi się na Netfliksie już 22 stycznia. Zwiastun aktorskiego serialu "Fate: The Winx Saga" zobaczycie poniżej:

Polecamy

W serialu "Fate: The Winx Saga" główne role zagrają: Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra, Elisha Applebaum jako Musa oraz Sadie Soverall jako Beatrix.

Poniżej możecie przeczytać oficjalny opis fabuły serialu:

"Przeznaczenie: Saga Winx" to opowieść o dorastaniu pięciu wróżek uczęszczających do Alfei — szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu. Twórcą tej aktorskiej wersji włoskiej kreskówki "Winx Club" Iginio Straffiego jest Brian Young ("Pamiętniki wampirów").

Tak jak wspomnieliśmy, serial zadebiutuje już 22 stycznia 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.