Parodia Bitwy o Winterfell w wersji studenckiej lepsza niż oryginał? Zobaczcie zabawne wideo

06.12.2019 11:36
Foto: kadr z serialu Fot. kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO

Tanie studencie wersje popularnych produkcji to już tradycja. Jak prezentuje się parodia 8. sezonu "Gry o tron"?

Ósmy sezon "Gry o tron" już dawno za nami, jednak miłośnicy serialu HBO stale powracają do niego myślami. Właśnie z myślą o stęsknionych fanach grupa studentów zdecydowała się na zaprezentowanie wydarzeń z finałowej serii w swoim wykonaniu. Jak prezentuje się Bitwa o Winterfell w wersji "cheap"?

"Gra o tron" - ósmy sezon w wersji studenckiej

Trzeci odcinek finałowego sezonu zalała fala krytyki, która dotyczyła nie tylko przedstawionych wydarzeń, ale również strony technicznej. Wielu widzów miało problem z dojściem do tego, co właściwie działo się na ekranie, bo niewiele było widać. Twórcy tłumaczyli, że był to zabieg celowy, by dać odbiorcom namiastkę dezorientacji, jaką odczuwali bohaterowie. Na nic się to jednak nie zdało i po odcinku, który miał być widowiskiem na miarę Bitwy o Helmowy Jar, pozostał głównie niesmak. Nic zatem dziwnego, że wersja, którą znajdziecie poniżej, cieszy się wśród widzów znacznie większą przychylnością. W końcu przynajmniej jest zabawna.

Przeczytaj także

Choć "Gra o tron" dobiegła końca, jeszcze będziemy mieć okazję powrócić do krainy Westeros. W HBO mają bowiem ruszyć prace nad prequelem serialu, zatytułowanym "House of The Dragon". Poznamy w nim dzieje rodu Targaryenów, od Podboju Aegona Zdobywcy, aż do upadku Aerysa II, czyli Obłąkanego Króla - ojca Daenerys.

Zobacz też: "Gra o tron" - gwiazdy zdradziły najbardziej szokujące momenty serialu  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.