„Pełniejsza chata” doczeka się 2. sezonu

Robert Skowronski
03.03.2016 11:08
„Pełniejsza chata” doczeka się 2. sezonu Fot. kadr z wideo

Niedawno zadebiutował pierwszy sezon rebootu słynnego serialu, który powstał w 1987 roku. Na tym perypetie zwariowanej rodziny się nie skończą. Netflix zapowiedział już kolejną serię odcinków.

„Pełna chata” zakończyła się na ośmiu sezonach, zaś kontynuacja o tytule „Pełniejsza chata” pojawiła się na platformie streamingowej 26 lutego 2016 roku. Nie trzeba było długo czekać, abyśmy przekonali się o tym, że w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych epizodów. Nie jest jednak jeszcze powiedziane kiedy trafią one do widzów, można się spodziewać, że będzie to miało miejsce w 2017 roku.

Zobaczcie krótki materiał, który stanowi zapowiedź 2. sezonu „Pełniejszej chaty”:

Producentami serialu, tak jak to też było w przypadku oryginalnego cyklu, są Jeff Franklin i Robert L. Boyett, z kolei John Stamos figuruje na liście płac jako producent wykonawczy.

„Pełniejsza chata” to historia D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron Bure) - wdowy mieszkającej w San Francisco z młodszą siostrą Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) i najlepszą przyjaciółką Kimmy Gibbler (Andera Barber). Wspólnie wychowują one trzech synów D.J. W produkcji pojawili się także: John Stamos jako Jesse Katsopolis, Bob Saget jako Danny Tanner, Dave Coulier jako Joey Gladstone, Lori Loughlin jako Becky Katsopolis oraz Scott Weinger jako Steve Hale.

Na ekranie nie mieliśmy jednak okazji zobaczyć bliźniaczek Olsen, dla których kariera w świecie kina zaczęła się właśnie od tego serialu. Być może aktorki zgodzą się na udział przy 2. serii odcinków. Jak wyznała Candace Cameron Bure obsada i twórcy z ochotą zaangażowaliby je do pracy przy tej produkcji:

Drzwi są dla nich cały czas otwarte. Przywołujemy ich postacie w dialogach, więc nie jest tak, że zostały one zapomniane.

Przed premierą „Pełniejszej chaty” pojawiły się głosy, że serial nie poradzi sobie w dzisiejszej rzeczywistości. Sceptycy uważali, że triumf produkcji przypadał na lata 80. i 90. i sukces się już raczej nie powtórzy. Jak widać stało się inaczej. Nie znamy wyników oglądalności pierwszego sezonu, ale sądząc po tym, że zapowiedziano kolejną porcję odcinków w mniej niż tydzień po premierze nowego cyklu, musi o czymś świadczyć.

„Pełniejsza chata” kontynuuje utrzymujący się trend na rebooty kultowych seriali sprzed lat. W odnowionej wersji powróciło już „Z archiwum X”, a w planach jest m.in. „Twin Peaks” czy „MacGyver”. To wszystko zwiastuje jeszcze długie życie dla produkcji o życiu D.J. Tanner-Fuller.

Cieszycie się, że otrzymamy kolejny sezon „Pełniejszej chaty”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.