Pierwsze informacje związane z serialową „Nocą oczyszczenia”

Kamil Dachnij
16.05.2017 14:44
Pierwsze informacje związane z serialową „Nocą oczyszczenia” Fot. kadr z filmu

Wiemy, o czym będzie opowiadać serialowa wersja „Nocy oczyszczenia”. 

Fani filmów wchodzących w cykl „Nocy oczyszczenia” mogą być zaskoczeni informacją na temat fabuły powstającego serialu „Purge”. Szef firmy Blumhouse Productions, Jason Blum, wyjawił podczas prezentacji planów NBCUniversal o czym będzie opowiadać telewizyjna wersja popularnej trylogii z pograniczu thrillera i horroru. Ma ukazać zupełnie nowy rozdział w dwunastogodzinnym bezprawiu Ameryki:

Odkryje przed fanami, co się dzieje podczas pozostałych 364 dni i to, w jaki sposób ostre prawo wpływa na życie ludzi.

Reżyser oraz scenarzysta filmów, James DeMonaco, zajmie się również „Purge” – napisze, wyreżyseruje oraz będzie producentem wykonawczym. Pomogą mu w tym Sebastian K. Lemercier oraz Tom Kelly, który ma być także showrunnerem. Serial przygotowują wspólnie Blumhouse Television oraz Universal Cable Productions. Jego premiera w Stanach Zjednoczonych zapowiadana jest na 2018 rok. W tym samym roku ma również pojawić się kolejna odsłona filmowej serii.

„Noc oczyszczenia” należy do rzadkiego grona filmów, które miały bezpośredni wpływ na tragiczne wydarzenia. Rzeczywistość, jaką przedstawiono we wszystkich filmach wielu komentatorów przyrównuje do tego, co powoli zaczyna się dziać w Ameryce Donalda Trumpa. Najbardziej widoczne było to przy ostatniej części, „Czas wyboru” z 2016 roku. Zatem po serialu możemy spodziewać się dość niepokojącego odbicia obecnych nastrojów amerykanów. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.