Pierwszy zwiastun 5. sezonu „Orange Is The New Black”

Robert Skowronski
10.05.2017 09:44
Pierwszy zwiastun 5. sezonu „Orange Is The New Black” Fot. materiały prasowe

Dostępny jest już zwiastun nadchodzącego sezonu „Orange Is The New Black”. Walcz razem z dziewczynami z Litchfield.

Zamieszki wywołane śmiercią Poussey szybko przeradzają się w prawdziwy bunt, a osadzone przejmują kontrolę nad więzieniem. Kiedy skosztują smaku władzy, więzienie w Litchfield ogarnie chaos. Akcja piątego sezonu rozgrywa się w czasie rzeczywistym w ciągu zaledwie trzech dni, które jednak na zawsze odmienią życie bohaterek. Więźniarki z Litchfield nabierają śmiałości i rozpoczynają walkę o odkupienie win i należny im szacunek.

Netflix opublikował wcześniej zapowiedź 5. sezonu „Orange Is The New Black”. Teraz dostępny jest już zwiastun, a także garść zdjęć z serialu, który zadebiutuje w serwisie streamingowym 9 czerwca 2017 roku.

Zobaczcie trailer:

Tu zaś dostępna jest galeria zdjęć:

Na ekranie zjawią się m.in. Taylor Schilling, Laura Prepon, Natasha Lyonne, Jason Biggs, Kate Mulgrew i Taryn Manning.

Taylor Schilling opowiedziała o nadchodzących odcinkach:

Tym razem stawka jest wyższa niż to było wcześniej. To ze względu na skompresowany czas i okoliczności, jednak tym samym oglądanie tego staje się ekscytujące - myślę, że dla wszystkich nas.

Głos zabrała również Laverne Cox:

Mogę tylko powiedzieć, że byłam podekscytowana tak samo jak fani tym co się wydarzy. Scenariusz był niesamowity, a kiedy zaczęliśmy kręcić było... intensywnie.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.