Zobaczcie, jak pijany Justin Roiland nagrywa głos do "Ricka i Morty'ego"

Kamil Kacperski
22.11.2018 13:00
Zobaczcie, jak pijany Justin Roiland nagrywa głos do "Ricka i Morty'ego" Fot. kadr z wideo

Na mediach społecznościowych "Ricka i Morty'ego" pojawiła się kontynuacja wideo "Drunk Method Acting", które przedstawia jak pijany Justin Roiland nagrywa głos do serialu. 

W 2017 roku Adult Swim udostępnił wideo z sesji nagraniowych do "Ricka i Morty'ego". Twist polegał jednak na tym, że film pokazywał prace nad odcinkiem, w którym Rick Sanchez jest jeszcze bardziej pijany niż zwykle. Współtwórca i główny scenarzysta serialu, Dan Harmon, stwierdził, że Justin Roiland (drugi ze współtwórców i aktor, który wciela się w obydwóch głównych bohaterów) musi się napić, żeby brzmieć autentycznie. 

Roliand poszedł za radą swojego przyjaciela i przed nagraniami wychylił kilka kieliszków tequili, a potem podczas pracy popijał jeszcze piwo. Rok po premierze oryginalnego wideo, telewizja podzieliła się na swoich mediach społecznościowych drugą częścią "Drunk Method Actingu" w wykonaniu Justina Roilanda. Jak zwykle nie obyło się bez filozoficznych rozważań na temat śmierci i bezsensowności egzystencji, a także żartów o "wielkich, tłustych odbytach":

Rick i Morty po pijaku

Efekt jego pracy możemy usłyszeć w 3. odcinku 3. sezonu "Ricka i Morty'ego", który nosi tytuł "Vindicators" i opowiada o współpracy tytułowych bohaterów z grupą superherosów. Oto fragment jednego z "pijackich" monologów Ricka Sancheza:

Cały odcinek był dekonstrukcją wizerunku superbohaterów we współczesnej popkulturze. Morty reprezentował fanów, którzy widzą w herosach dobro i przykład tego, jak powinno się żyć, a Rick próbował mu pokazać prawdziwą twarz Windykatorów. Jak zwykle to dziadek miał rację - grupa herosów zaczyna się między sobą kłócić, a następnie jeden po drugi giną. "Vindicators" kończy się sceną z festiwalu muzycznego, który Sanchez zorganizował po pijaku. Gościnnie występuje na nim raper Logic. 

Kiedy nowe odcinki Ricka i Morty'ego?

Serial jeszcze przez kilka najbliższych lat będzie obecny w popkulturze. W końcu twórcy zapowiedzieli, że Adult Swim zlecił im stworzenie następnych 70 odcinków, co oznacza, że czeka nas prawdopodobnie jeszcze 7 sezonów przygód Ricka i Morty'ego. Patrząc na obecną ilość fanów produkcji, dzieło Roilanda i Harmona ma naprawdę duże zadatki na to, by stać się ikoną popkultury, tak jak "Simpsonowie", czy "South Park". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.