Piotr Adamczyk przeklina i śpiewa kolędy po polsku w serialu "Hawkeye" [WIDEO]

Kamil Kacperski
25.11.2021 15:14
Piotr Adamczyk przeklina i śpiewa kolędy po polsku w serialu "Hawkeye" [WIDEO] Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Piotr Adamczyk w wywiadach przed premierą "Hawkeye" zapowiadał, że starał się przemycić polskie akcenty w produkcji Marvela. Po premierze możemy potwierdzić, że tak się faktycznie stało.

Hawkeye - Piotr Adamczyk śpiewa kolędy i przeklina po polsku

Na Disney+ 24 listopada 2021 roku zadebiutowały pierwsze dwa odcinki serialu "Hawkeye". W produkcji w roli bandziora występuje Piotr Adamczyk, który w pierwszych epizodach przeklina po polsku, śpiewa kolędę, a także pyta się swojsko Jeremy'ego Rennera/Hawkeye'a czy "on to rozumie".  

Polecamy

Krótko mówiąc Adamczyka jest całkiem sporo w tym serialu, kradnie większość scen, a także faktycznie przemyca sporo "polskości" w swoim czasie antenowym - jak chociażby krzycząc "Kazi, spier*alamy":

Tu natomiast wspomniane "rozumiesz to?!" kierowane w stronę Hawkeye'a:

Jak nietrudno się domyślić, polscy fani Marvela są wniebowzięci występem Adamczyka w serialu "Hawkeye" - hasła "Piotr Adamczyk", czy "Adamczyk" są w trendach na Twitterze od momentu premiery dwóch odcinków produkcji. 

Chapeau bas, panie Adamczyk! 

Polecamy

"Hawkeye" opowie nam o przygodach tytułowego byłego Avengera, Clinta Bartona (Jeremy Renner), którego misja jest tym razem całkiem prosta - ma wrócić do swojej rodzinki na czas Świąt Bożego Narodzenia. 

Niestety, plany krzyżują mu jego wrogowie z przeszłości. Hawkeye jest zmuszony podjąć współpracę z 22-letnią łuczniczką Kate Bishop (Hailee Steinfeld), która prywatnie jest wielką fanką Bartona. Razem podejmują się nowej misji - postanawiają rozbić szajkę tajemniczych kryminalistów i raz na zawsze rozwiązać stare problemy Bartona. 

Kolejne odcinki "Hawkeye" będą się pojawiały co środy - następny zadebiutuje już 1 grudnia 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.