Piper wychodzi na wolność w pierwszym pełnym zwiastunie finału "Orange is the New Black"

27.06.2019 12:06
Orange is the New Black|undefined Fot. kadr z serialu Orange is the New Black

Netflix zaprezentował pierwszy pełny zwiastun 7. sezonu serialu "Orange is the New Black". W trailerze pojawia się zapowiedź tego, co czeka główne bohaterki w ostatnich odcinka produkcji.

Fani serialu "Orange is the New Black" czekają z niecierpliwością na konkluzję historii więźniarek zakładu karnego w Litchfield. Do tej pory Netflix zapowiadał 7. sezon produkcji za pomocą różnych teaserów, niezdradzających za bardzo, czego widzowie mogą się spodziewać po ostatnich odcinkach serialu. W zapowiedziach skupiano się raczej na pożegnaniu odbiorców z ulubionymi bohaterkami. W końcu zaprezentowano jednak pełnoprawny zwiastun. 

"Orange is the New Black" sezon 7 - zwiastun serialu

Po dramatycznych wydarzeniach ukazanych w poprzednich dwóch sezonach produkcji dostaniemy w końcu długo wyczekiwany finał. Chociaż bohaterki zmierzą się z całkiem nowymi problemami, w 7. sezonie poziom dramatyzmu będzie równie wysoki, co dotychczas. Największa zmiana dotyczy głównej bohaterki. Piper Chapman (Taylor Schilling) wyjdzie na wolność i będzie miała trudności z odnalezieniem się w codziennym życiu.

Kiedy Piper będzie próbowała wyjść na prostą, jej przyjaciółki spod celi staną oko w oko z nowymi trudnymi sytuacjami w Litchfield. Pojawią się nowi wrogowie, którzy będą starali się uprzykrzyć życie w więziennej rzeczywistości. Zwiastun przepełniony jest skrajnymi emocjami - od wzruszenia, po zabawne sytuacje z udziałem Suzanne (Uzo Aduba). Jaka przyszłość czeka na bohaterki "Orange is the New Black"? Przekonamy się niedługo.

To nie jedyny materiał zaprezentowany przez Netflix w ramach promocji 7. sezonu serialu. Oprócz zwiastuna podzielono się również grafiką, przedstawiającą więźniarki z Litchfield w ujęciu fanów "Orange is the New Black".

Fot. foto: Netflix

Serial zadebiutował w 2013 roku i jest luźną adaptacją pamiętników Piper Kerman, która przez rok odbywała wyrok w jednym z federalnych więzień.

Przeczytaj także

"Orange is the New Black" sezon 7 - kiedy premiera na Netflix?

W serialu oprócz Schilling i Aduby wystąpią również Danielle Brooks, Jackie Cruz, Laura Gomez, Selenis Leyva, Taryn Manning, Adrienne C. Moore, Lea DeLaria, Laverne Cox, Dascha Polanco, Nick Sandow, Yael Stone, Kate Mulgrew i Laura Prepon. Ostatni sezon "Orange is the New Black" trafi w całości na Netflix już 26 lipca 2019 roku.

Zobacz też: "Orange Is the New Black" sezon 7.: Najważniejsze informacje [DATA PREMIERY, FABUŁA, ZWIASTUN]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.