Pojawił się pierwszy zwiastun 2. sezonu "The End of the F***ing World". Kiedy premiera?

30.10.2019 15:24
Foto: kadr ze zwiastuna 2. sezonu Fot. kadr ze zwiastuna 2. sezonu "The End of the F***ing World"/ Netflix

Platforma Netflix opublikowała pierwszy zwiastun 2. sezonu "The End of the F***ing World". Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Fani "The End of the F***ing World" w końcu doczekali się oficjalnej zapowiedzi 2. sezonu. Platforma Netflix podzieliła się trwającym niecałe półtorej minuty zwiastunem. Co nas czeka w nadchodzących odcinkach?

"The End of the F***ing World" - zwiastun 2. sezonu

Zwiastun 2. sezonu "The End of the F***ing World" prezentuje się następująco:

O samej fabule 2. sezonu "The End of the F***ing World" wiemy w zasadzie niewiele. Ma być to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej serii. Poznamy losy Allysy, która - jak sugeruje kampania marketingowa - wyjdzie w tym sezonie za mąż. Jednak za kogo? Tego dowiemy się już niedługo, gdy nowe odcinki zawitają w bibliotece Netfliksa. Los Jamesa nie jest na ten moment znany.

Przeczytaj także

2. sezon "The End of the F***ing World" zadebiutuje na platformie Netflix już 5 listopada 2019 roku. Odcinki będą również emitowane przez brytyjską stację Channel 4 w dniach 4-7 listopada.

Przeczytaj także

Wiele osób miało obiekcje co do powstania 2. sezonu, uważając "The End of the F***ing World" za kompletną i zamkniętą już historię. Twórczyni serialu, Charlie Covell, poradziła jednak by odstawić sceptycyzm na bok, dopóki nie obejrzymy najnowszej serii. Przyznała bowiem, że od samego początku planowała, że historia Jamesa i Allysy potrwa właśnie dwa sezony. Tym samym potwierdziła również, że 3. sezon już nie powstanie.

Zobacz też: Które seriale Netfliksa były w tym roku najpopularniejsze? Znamy wyniki oglądalności

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.