Postać Elliota Page'a z "The Umbrella Academy" również będzie transpłciowa

30.03.2022 16:21
Postać Elliota Page'a z "The Umbrella Academy" również będzie transpłciowa Fot. Invision/Invision/East News

Nowy sezon "The Umbrella Academy" pojawi się w serwisie już wkrótce. Platforma postanowiła uszanować fakt, że Elliott Page jest osobą transpłciową, więc jego bohater będzie się teraz nazywał Viktor Hargreeves.

Postać Elliota Page'a również będzie transpłciowa

Elliot Page nadal będzie grał w "Umbrella Academy" od Netfliksa. Page od początku był jednym z najważniejszych członków obsady. Jego decyzja o publicznym coming oucie spotkała się z pozytywnym odzewem w mediach społecznościowych, a swoje wsparcie dla aktora wyraziła m.in. wspomniana platforma streamingowa.

Polecamy

Decyzja aktora miała jednak wpływ na jego postać - dzięki nowej fotografii z nadchodzącego sezonu serialu dowiedzieliśmy się, że w nowym sezonie serialu Vanya też dokona coming outu jako osoba transpłciowa. 

Od teraz postać będzie znana jako Viktor Hargreeves. Informację potwierdził Page, a Netflix powitał Viktora w swojej rodzinie:

Polecamy

Twórcami nowych odcinków pozostanie duet odpowiedzialnych za sukces pierwszych serii: Steve Blackman oraz Jeremy Slater. W nowym sezonie serialu ponownie zobaczymy główne gwiazdy poprzednich serii - na ekranie znów pojawią się zatem m.in. Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Aidan Gallagher, Robert Sheehan, Justin H. Min czy Colm Feore.

Do obsady dołączyli natomiast Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez i Cazzie David. Z niedawnych doniesień wiemy także, że w nowym sezonie zobaczymy gwiazdora "Euforii": Javona Waltona w nieznanej jeszcze roli. Nowe odcinki mają zadebiutować na Netflix już 22 czerwca.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.