Powstaje aktorski serial "Jurassic World". W produkcji pomoże Steven Spielberg

09.03.2020 13:34
Jurassic World|undefined Fot. CapFSD/face to face/East News

Według nowych informacji, powstaje aktorski serial "Jurassic World", który będzie rozgrywał się w tym samym świecie, co akcja filmów Spielberga i Trevorrowa. 

Jak podaje fanowska strona dotycząca serii "Park Jurajski", Jurassic Outpost, Amblin Television tworzy aktorski serial w świecie znanym z filmów "Jurassic World". Niestety nie mówią nic więcej na temat produkcji, oprócz tego, że producentami są Steven Spielberg i Colin Trevorrow, którym towarzyszyć będą Justin Falvey i Darryl Frank.

Powstaje serial ze świata Jurassic World 

Zdjęcia miałyby być kręcone w Kanadzie (tam gdzie kręcone są seriale z Arrowverse od DC), co prawdopodobnie nie powinno być szczególnie zaskakujące - tam kręcone są niektóre sekwencje filmu "Jurassic World: Dominion". Jurassic Outpost sugeruje również, że serial mógłby zadebiutować na platformie streamingowej od Peacock w 2021 lub 2022 roku.

Przeczytaj także

Serial ma być oczywiście umieszczony w tym samym świecie, co filmy z serii "Jurassic World". To akurat wydaje się być dobrym pomysłem, ponieważ produkcja telewizyjna osadzona w świecie pełnym dinozaurów brzmi po prostu interesująco.

Frank i Falvey są prezesami firmy Amblin Television i niedawno byli producentami wykonawczymi popularnego serialu stacji FX o tytule "The Americans". Niestety, na razie produkcja nie została potwierdzona przez Amblin, ani Universal, więc na razie jest to jedynie plotka.

Premiera filmu "Jurassic World: Dominion" planowana jest na 11 czerwca 2021 roku. Szczegóły fabuły pozostają nieznane, ale po końcówce 2. części możemy wnioskować, że szykuje się niemalże prawdziwa "wojna" między ludźmi a dinozaurami.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.