Powstaje serial grozy osadzony w Polsce rozdartej II wojną światową. O czym jest „Devil's Gold”?

Sergiusz Kurczuk
31.08.2018 11:37
Powstaje serial grozy osadzony w Polsce rozdartej II wojną światową. O czym jest „Devil's Gold”? Fot. kadr z serialu Devil's Gold

Twórcy serialu „Devil's Gold” opisują go jako połączenie „Poszukiwaczy zaginionej Arki” i serii „Hellraiser”. 

Już niedługo zobaczymy najnowszy serial serwisu Amazon Prime, który nie dość, że jest horrorem, to jeszcze dzieje się w Polsce na kilka dni po śmierci Adolfa Hitlera. Brytyjska produkcja studia Altruism Pictures zapowiada się naprawdę dobrze. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu „Devil's Gold”.

„Devil's Gold” - o czym jest serial?

Produkcja będzie miniserialem, który łączy w sobie elementy kina przygodowego i horroru. Rzecz dzieje się w okresie II wojny światowej. Głównym bohaterem jest żołnierz armii brytyjskiej, który został wysłany do Polski. Podczas swojej misji natknie się jednak na pradawną siłę, która zacznie go kusić. John i jego oddział spotka na swojej drodze osobę, która opowie o złocie ukrytym głęboko pod jednym z nazistowskich obozów zagłady. Jak zapowiada się serial? 

O produkcji wypowiedzieli się sami twórcy, którzy uważają, że „Devil's Gold” to połączenie „Poszukiwaczy zaginionej Arki” z serią „Hellraiser”. Założyciel studia Simon Rawson skomentował najnowszy tytuł Altruism Pictures w rozmowie z portalem horrornews.net. 

Mieliśmy sporo szczęścia podczas pracy nad tym przedsięwzięciem. Obsada i ekipa są bardzo zaangażowani w opowiadanie naszej opowieści. W każdym odcinku chcemy zaprezentować widzowi na tyle dużo, żeby wciągnąć go w fabułę, kończąc cliffhangerem. W zwiastunie jest wiele tajemnic i teorii spiskowych. Możemy was zapewnić, że fabuła jest tak zwariowana i dziwna jak zwiastun!

„Devil's Gold” - kiedy premiera serialu?

Horror Altruism Pictures nie będzie zwyczajnym serialem. Każdy z odcinków ma trwać 5 minut i pokazywać fragment niesamowitej i mrożącej krew w żyłach historii opowiadanej przez twórców „Devil's Gold”. Tytuł trafi na Amazon Prime i YouTube 7 października 2018 roku. Tego samego dnia zostanie również wydany na Blu-ray. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.