Powstał serial o zakonnicach zabijających potwory. Gdzie oglądać „Exorsisters”?

Sergiusz Kurczuk
02.07.2018 13:55
Exorsisters|undefined Fot. materiały promocyjne

Wytwórnia znana z serii „The Toxic Avenger” jest odpowiedzialna za serial internetowy „Exorsisters”. Historia opowiada o bezwględnych zakonnicach, które kopią tyłki demonem z piekieł. 

Jeśli zakonnice kojarzą się Wam ze spokojnymi kobietami, które oddały swoje życie Jezusowi i całymi dniami modlą się w murach klasztoru, to po pierwszym odcinku serialu „Exorsisters”, zmienicie zdanie o tej profesji. Najstarsza niezależna wytwórnia filmowa w USA postanowiła stworzyć produkcję, jakiej jeszcze nie było. 

„Exorsisters” - gdzie oglądać serial?

Za „Exorsisters” stoi firma Troma Entertainment. Nazwa powinna być znana wszystkim fanom niszowych horrorów, a w szczególności serii „The Toxic Avenger”. Serial to produkcja z pogranicza horroru i komedii. Podobnie jak większość dział z Troma Entertainment nie ma zamiaru konkurować z poważnymi i mrocznymi filmami kina grozy. Wręcz przeciwnie - im bardziej kiczowato, tym lepiej. 

„Exorsisters” to 3-odcinkowy serial opowiadający o trzech suspendowanych przez władze Kościoła zakonnicach, które postanawiają poświęcić życie na walkę z demonami. W tym celu zakładają firmę egzorcystyczną. W pierwszym odcinku przekonują się na własnej skórze, że Zły jest bliżej, niż im się wydawało. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 28 czerwca 2018 roku na kanale YouTube o nazwie Troma Movies. 

Kolejne dwa odcinki zostały zapowiedziane przez szefa firmy Lloyda Kaufmana na 5 i 12 lipca. Będą dostępne za darmo na kanale wytwórni. W rolach głównych wystąpili Kira McCarthy, Rebecca Carton, Moira McCormick i Andy Bustillos. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiadają Pearson Jenks oraz Nickon Hemati. 

Być może w pierwszym odcinku nie zbyt dużo akcji, ale trzeba przyznać, że historia zaprezentowana w „Exorsisters” potrafi rozbawić i rzuca zupełnie nowe światło na siostry zakonne. Jak potoczą się losy Mary i Svetlany? Dowiemy się w kolejnych odcinkach serialu. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.