Powstanie spin-off "The Umbrella Academy"? Wiemy, o czym miałby być!

11.08.2020 16:37
Foto: CHRISTOS KALOHORIDIS/NETFLIX/Photoshot/East News|undefined Fot. CHRISTOS KALOHORIDIS/NETFLIX/Photoshot/East News

Który z bohaterów "The Umbrella Academy" ma szansę na otrzymanie własnej serii? Showrunner serialu zdradził swoje pomysły.

"The Umbrella Academy" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, który całkiem niedawno doczekał się 2. sezonu. Przygody rodzeństwa Hargreevesów po raz kolejny nie zawiodły, a internauci są zachwyceni. Tymczasem pojawiły się informacje o potencjalnym spin-offie serialu. Czego miałby dotyczyć i jakie są na niego szanse?

"The Umbrella Academy" - powstanie spin-off? 

Serial powstał jako adaptacja nagradzanego komiksu o tym samym tytule, którego autorem jest Gerard Way, frontman grupy My Chemical Romance. Way stworzył już trzy tomy komiksu, a czwarty jest w trakcie powstawania. To jednak nie wszystko. Już wkrótce ukazać ma się spin-off z Klausem w roli głównej. Czytelnicy będą mieli okazję poznać swojego ulubieńca w wieku 18 lat, gdy opuścił dom Reginalda Hargreevesa i udał się do Hollywood

Wygląda na to, że serialowa wersja "The Umbrella Academy" również ma szansę doczekać się serii pobocznej. Showrunner serialu, Steve Blackman, wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że dopóki użytkownicy Netfliksa będą gotowi oglądać przygody tej niecodziennej grupy bohaterów, dopóty jest szansa, że będziemy otrzymywać poboczne historie poszczególnych postaci. 

Przeczytaj także

Kto miałby pójść na pierwszy ogień? Rzecz jasna Klaus. Jednak nie solo, co wiązałoby się ze znacznym odstępstwem od komiksowego pierwowzoru. Tak przynajmniej plan klaruje się w głowie Blackmana.

Myślę, że Klaus i Ben lub Klaus i Diego [...] Z nimi mógłbym zrobić spin-off, trwający cztery lub sześć odcinków. Byłoby wspaniale. Wiadomo, że nigdy nie chcesz z czymś przesadzić. Ale jeśli jest zainteresowanie, a aktorzy byliby na to gotowi, to my również. Uwielbiamy razem pracować.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.