Poznaliśmy datę premiery "The Office PL". Kiedy zobaczymy polską wersję legendarnego serialu?

21.09.2021 10:11
Poznaliśmy datę premiery "The Office PL". Kiedy zobaczymy polską wersję legendarnego serialu? Fot. materiały prasowe/Canal+

Już niedługo na antenie CANAL+ i w serwisie CANAL+ online odbędzie się premiera polskiej wersji najchętniej oglądanego komediowego serialu świata - "The Office".

The Office PL - poznaliśmy datę premiery serialu

Serial "The Office" chyba nie potrzebuje przedstawienia. Stworzony przez Ricky'ego Gervaisa format stał się kultowy, a brytyjskie i amerykańskie wersje produkcji doczekały się niezliczonej ilości nagród i milionowych oglądalności - zresztą w samym USA "The Office" było najchętniej oglądanym serialem 2020 roku. Canal+ postanowił wykorzystać popularność produkcji i we współpracy z BBC realizuje polską wersję serialu.

Polecamy

Akcja "The Office PL" rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie.

Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników "Kropliczanki".

Polecamy

W obsadzie oprócz Piotra Polaka, Vanessy Aleksander i Adama Woronowicza znaleźli się m.in.: Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Za polską wersję "The Office", tworzoną przy współpracy z BBC Studios, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

Teraz wiemy również, że serial ma zadebiutować na antenie Canal+ oraz w serwisie Canal+ Online już 21 października 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.