Poznaliśmy główną obsadę serialu "The Mandalorian"

Sergiusz Kurczuk
13.12.2018 11:33
The Mandalorian|undefined Fot. kadr z filmu The Mandalorian

Studio Lucasfilm potwierdziło, aktorów, którzy dołączyli do obsady serialu "The Mandalorian". W pierwszym aktorskim serialu "Star Wars" pojawią się między innymi gwiazdy "Breaking Bad", "Supernatural" i "Predatora".

Praca nad serialem "The Mandalorian" trwa. Pierwsza aktorska produkcja rozgrywająca się w świecie "Gwiezdnych Wojen" jest na razie owiana tajemnicą. Twórcy stopniowo dawkują informacje na jej temat. Ostatnia dotyczy głównej obsady "The Mandalorian". Dołączyło do niej kilka rozpoznawalnych nazwisk.

"The Mandalorian" - obsada serialu "Star Wars"

Do tej pory Jon Favreau, który odpowiada za tytuł, podzielił się jedynie krótkim opisem fabularnym oraz fotografią z planu zdjęciowego. Potwierdzono również, że w roli głównej wystąpi Pedro Pascal znany z "Narcos", "Gry o tron" i drugiej części serii "Kingsmen". Do obsady dołączyli również Gina Carano ("Deadpool") oraz Nick Nolte. Jak podaje Deadline, studio Lucasfilm podało pięć kolejnych nazwisk aktorów, którzy pojawią się w "The Mandalorian".

Do obsady serialu dołączyli Giancarlo Esposito ("Breaking Bad"), Emily Swallow ("Supernatural"), Carl Weathers ("Predator"), Omid Abtahi ("Amerykańscy bogowie") oraz słynny niemiecki reżyser i aktor Werner Herzog ("Grizzly Man").

The Mandalorian - obsada Fot. foto: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News/kadr z serialu Supernatural/Splash News/EAST NEWS/kadr z serialu Amerykańscy bogowie/Matt Sayles/Invision/AP/East News

Co ciekawe, o potencjalnej roli Herzoga wspominaliśmy jakiś czas temu. W sieci pojawiły się spekulacje, że filmowiec wystąpi w "The Mandalorian". Wciąż nie wiadomo jednak, w kogo wcielą się nowi aktorzy zaprezentowani przez twórców serialu.

"The Mandalorian" - kiedy premiera?

To nie jedyne słynne nazwiska, pojawiające się na liście płac pierwszego aktorskiego serialu "Star Wars". Do tej pory ogłoszono, że reżyserami poszczególnych odcinków będą między innymi Taika Waititi, Bryce Dallas Howard i Dave Filoni. "The Mandalorian" zadebiutuje na wciąż powstającej platformie streamingowej Disney+, gdzie pojawi się kolejny serial aktorski w świecie "Gwiezdnych Wojen". Mowa o prequelu "Łotra 1" z Diego Luną w roli głównej. Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy oba seriale. "The Mandalorian" prawdopodobnie będzie miał premierę jako pierwszy, ale odbędzie się ona nie wcześniej niż w drugiej połowie 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.