Poznaliśmy nazwisko gwiazdy serialu o Wednesday Addams od Tima Burtona i Netflixa

20.05.2021 10:28
Poznaliśmy nazwisko gwiazdy serialu o Wednesday Addams od Tima Burtona i Netflixa Fot. Orion Pictures / Paramount Pictures / Scott Rudin Productions/East News

Jenny Ortega została wybrana do głównej roli w nadchodzącym serialu o Wednesday Addams od Tima Burtona. Czego nowego dowiedzieliśmy się o nowej produkcji Netflix?

Jenna Ortega zagra Wednesday Addams w nadchodzącym serialu Tima Burtona

Jak podaje portal Deadline, Jenna Ortega ("Jane the Virgin") została wybrana do roli tytułowej w nadchodzącym serialu "Wednesday" od Tima Burtona i Netflix, który skupi się na ikonicznej postaci nastolatki z gotyckiej rodzinki.

Polecamy

Komedia o dorastaniu będzie napisana przez twórców "Tajemnic Smallville", Ala Gougha i Milesa Millara, a wyreżyseruje ją Tim Burton. Ta opowie o przygodach Wednesday Addams w akademii Nevermore, gdzie nastolatka próbuje udoskonalić swoje umiejętności psychiczne, a także zapobiec tragediom, które dotykają swoje małe miasteczko. Poza tym będzie musiała nauczyć się kontaktu z nowymi ludźmi.

Serial dla nastolatków/młodych dorosłych będzie pierwszą produkcją skupiającą się stricte na Wednesday Addams, a przy okazji będzie telewizyjnym debiutem Tima Burtona. Przed Jenną Ortegą stoi natomiast trudne zadanie - występ Christiny Ricci w filmach z lat 90. był ikoniczny, więc mamy nadzieję, że aktorka poradzi sobie z presją. 

Polecamy

Zresztą sama Ortega zaznaczyła na Instagramie, że "ma nadzieję, iż nie rozczaruje fanów":

Burton wraz z Goughem i Millarem są producentami wykonawczymi serialu. Jennę Ortegę mogliśmy natomiast zobaczyć m.in. w serialach "Jane The Virgin", czy drugim sezonie "You" od Netflix. Na razie data premiery "Wednesday" nie została zdradzona. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.