Poznaliśmy nazwisko gwiazdy serialu o Wednesday Addams od Tima Burtona i Netflixa

20.05.2021 10:28
Poznaliśmy nazwisko gwiazdy serialu o Wednesday Addams od Tima Burtona i Netflixa Fot. Orion Pictures / Paramount Pictures / Scott Rudin Productions/East News

Jenny Ortega została wybrana do głównej roli w nadchodzącym serialu o Wednesday Addams od Tima Burtona. Czego nowego dowiedzieliśmy się o nowej produkcji Netflix?

Jenna Ortega zagra Wednesday Addams w nadchodzącym serialu Tima Burtona

Jak podaje portal Deadline, Jenna Ortega ("Jane the Virgin") została wybrana do roli tytułowej w nadchodzącym serialu "Wednesday" od Tima Burtona i Netflix, który skupi się na ikonicznej postaci nastolatki z gotyckiej rodzinki.

Polecamy

Komedia o dorastaniu będzie napisana przez twórców "Tajemnic Smallville", Ala Gougha i Milesa Millara, a wyreżyseruje ją Tim Burton. Ta opowie o przygodach Wednesday Addams w akademii Nevermore, gdzie nastolatka próbuje udoskonalić swoje umiejętności psychiczne, a także zapobiec tragediom, które dotykają swoje małe miasteczko. Poza tym będzie musiała nauczyć się kontaktu z nowymi ludźmi.

Serial dla nastolatków/młodych dorosłych będzie pierwszą produkcją skupiającą się stricte na Wednesday Addams, a przy okazji będzie telewizyjnym debiutem Tima Burtona. Przed Jenną Ortegą stoi natomiast trudne zadanie - występ Christiny Ricci w filmach z lat 90. był ikoniczny, więc mamy nadzieję, że aktorka poradzi sobie z presją. 

Polecamy

Zresztą sama Ortega zaznaczyła na Instagramie, że "ma nadzieję, iż nie rozczaruje fanów":

Burton wraz z Goughem i Millarem są producentami wykonawczymi serialu. Jennę Ortegę mogliśmy natomiast zobaczyć m.in. w serialach "Jane The Virgin", czy drugim sezonie "You" od Netflix. Na razie data premiery "Wednesday" nie została zdradzona. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.