„Pozwól mi wejść” trafi na mały ekran

Robert Skowronski
30.08.2016 16:11
„Pozwól mi wejść” trafi na mały ekran Fot. kadr z filmu

Szwedzki horror wampiryczny, który doczekał się remake'u w 2010 roku, trafi teraz na mały ekran. Powstanie serial na podstawie filmu „Pozwól mi wejść”.

Został już przygotowany scenariusz do odcinka pilotażowego - napisał go Jeff Davis, czyli twórca serialowego „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak”. Pełni on tez funkcję producenta wykonawczego do spółki z Martym Adelsteinem, Becky Clements z Tomorrow Studios oraz Simonem Oakesem z Hammer Films. Całość ma zostać przygotowana dla TNT będącego oddziałem Turner.

„Pozwól mi wejść” to opowieść o młodym chłopcu, który jest regularnie dręczony przez innych ze swojej klasy. Jego przyjaciółką staje się mieszkająca w sąsiedztwie dziewczynka - ta okazuje się być wampirzycą. W okolicy dochodzi do podejrzanych morderstw, za którymi stoi para młodych outsiderów - on znajduje ofiary, ona dopełnia reszty.

Obraz z 2008 roku w reżyserii Tomasa Alfredsona powstał na postawie książki autorstwa Johna Ajvide'a Lindqvista, który też napisał scenariusz filmu. Dzieło zdobyło garść nagród, powstał więc pomysł stworzenia serialu. O całej koncepcji wypowiedziała się Sarah Aubrey z TNT:

„Pozwól mi wejść” łączy elementy horroru, thrillera zemsty i romansu dla dorosłych w jedną niepowtarzalną opowieść. Książka to potok bogatej narracji, co daje świetny materiał dla Jeffa, Marty'ego, Becky i Simona, którzy ożywią tę adaptację.

Dla Was, którzy nie znają „Pozwól mi wejść” przedstawimy zwiastun oryginalnego filmu:

Cieszycie się, że powstanie serial na podstawie „Pozwól mi wejść”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.