Premiera specjalnego odcinka "Przyjaciół" została przesunięta. Powodem jest koronawirus

19.03.2020 11:51
Przyjaciele|undefined Fot. EAST NEWS

Na powrót serialu "Przyjaciele" miliony fanów na całym świecie czekały od lat. Niestety epidemia koronawirusa wydłuży oczekiwania na specjalny odcinek popularnego sitcomu.

Nie ma chyba drugiego tak popularnego serialu komediowego, jak "Przyjaciele". W ciągu ostatnich miesięcy o sitcomie zrobiło się znowu głośno. Nie tylko dlatego, że powrócił na tapetę na fali mody na lata 90. i z powodu 25-lecia serialu, ale przede wszystkim dlatego, że po latach ogłoszono specjalny odcinek serii. Niestety epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany Warner Bros. i HBO.

"Przyjaciele" - specjalny odcinek serialu przesunięty przez koronawirusa

Jak podaje Variety, planowany od kilku miesięcy reunion "Przyjaciół" został odwołany na czas nieokreślony z powodu epidemii COVID-19. Przygotowania do specjalnego odcinka zostały wstrzymane, a co za tym idzie, opóźni się jego premiera. Początkowo przedstawiciele HBO Max, gdzie trafi reunion, planowali rozpocząć zdjęcia w kwietniu 2020 roku.

Przeczytaj także

Niestety zaistniała sytuacja uniemożliwi wejście na plan zdjęciowy. Według potwierdzonych informacji prace nad odcinkiem specjalnym "Przyjaciół" ruszą najwcześniej w maju tego roku. Niewykluczone jednak, że ten termin zostanie wkrótce zmieniony. To nie pierwsza produkcja, która zaliczy przestój spowodowany pandemią koronawirusa.

Przeczytaj także

 

"Przyjaciele" - odcinek specjalny kultowego serialu

Nad odcinkiem specjalnym "Przyjaciół" prace trwają już od jakiegoś czasu, ale oficjalnie reunion został zapowiedziany w lutym 2020 roku. Na ekranie ponownie zobaczymy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisę Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry'ego i Davida Schwimmera, którzy po latach wcielą się w kultowych bohaterów. Zdjęcia będą kręcone na oryginalnym planie zdjęciowym w studiu Warner Bros. w kalifornijskim mieście Burbank. Premiera odcinka miała towarzyszyć startowi nowej platformy streamingowej HBO Max, na którą trafią wszystkie sezony "Przyjaciół". Reżyserem reunionu został Ben Winston.

Przeczytaj także

Zobacz też: Powstaną polscy "Przyjaciele". O czym będzie serial "Rekiny Warszawy?"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.