Prequel „Teorii wielkiego podrywu” z pierwszym zwiastunem

Kamil Dachnij
18.05.2017 11:56
Prequel „Teorii wielkiego podrywu” z pierwszym zwiastunem Fot. kadr z filmu

Serial „Young Sheldon” to spin-off i zarazem prequel jednego z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, czyli „Teorii wielkiego podrywu”. Zobacz zwiastun. 

CBS zafundowało nam pierwsze spojrzenie na serial „Young Sheldon”, gdzie możemy zobaczyć jak Iain Armitage radzi sobie z graniem młodszej wersji Sheldona Coopera z „Teorii wielkiego podrywu”. Starszego Sheldona rozsławił Jim Parsons, który za swoją rolą otrzymał m.in. nagrodę Emmy. To właśnie on jest narratorem spin-offa i zobaczymy w nim także kilka historii o jego dzieciństwie, które opowiadał przez lata w oryginalnej serii. Zobaczcie zabawny zwiastun:

W trailerze widzimy Sheldona zmierzającego do 9 klasy w bardzo młodym wieku, co nieszczególnie dobrze przyjmuje jego starszy brat. Dzieciak myśli, że rozpocznie w szkole mały trend z muszkami, lecz jedynie co mu się udaje, to poróżnić uczniów oraz nauczycieli, nie mogących znieść jego zastrzeżeń wobec ich kwalifikacji.  

Ciekawym krokiem producentów było obsadzenie roli matki. Zoe Perry gra matkę głównego bohatera i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest córką Laurie Metcalfe, która wciela się w rodzicielkę starszego Shelonda w „Teorii wielkiego podrywu”! Ojca gra Lance Barber. W serialu występują również Raegan Revord i Montana Jordan. Producentami wykonawczymi są Chuck Lorre, Steven Molaro, Jim Parsons oraz Todd Śpiewak.

W zwiastunie słyszymy hit Billy’ego Idola „Dancing with Myself”, który nieoficjalnie określany jest jako utwór o masturbacji. Wypada to dość zabawnie w kontekście serialu, ale w jakimś stopniu wpisuje się w jego humor. "Young Sheldon" swoją premierę będzie miał jesienią 2017 roku. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.