Przelej krew za Żelazny Tron. Akcja specjalna z okazji premiery 8. sezonu "Gry o tron"

Natalia Nowecka
25.03.2019 17:37
Daenerys Targaryen, foto: Kadr z serialu Fot. Daenerys Targaryen, Kadr z serialu "Gra o tron"

Jeśli jesteście fanami "Gry o tron", a przy okazji chcecie zrobić dobry uczynek możecie wziąć udział w charytatywnej akcji organizowanej przez HBO i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Stacja HBO oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zapraszają do wspólnej akcji charytatywnej "Bleed For The Throne – oddaj krew!". Szczegóły znajdziecie poniżej.

Przelej krew za Żelazny Tron. HBO i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zapraszają do wspólnej akcji

Premiera finałowego sezonu "Gry o tron", czyli hitu stacji HBO i jednocześnie najpopularniejszego serialu na świecie, zbliża się już wielkimi krokami. Z tej właśnie okazji HBO wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zapraszają wszystkich fanów (i nie tylko) do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa pod hasłem "Bleed For The Throne – oddaj krew!".

Przeczytaj także

"Bleed For The Throne – oddaj krew!": o co chodzi?

Wielu bohaterów "Gry o tron" przelało swoją krew w walce o Żelazny Tron, a teraz wy możecie dołączyć do ich grona. W dniach 26, 27, 28 i 30 marca 2019 roku na terenie Warszawy każdy z was będzie mógł oddać krew w słusznej sprawie. Akcja "Bleed For The Throne – oddaj krew!" ma na celu zebranie możliwie jak największej ilości krwi ratującej życie potrzebującym.

"Bleed For The Throne" jest globalną inicjatywą, o której informowaliśmy was już wcześniej. Została zorganizowana w piętnastu krajach świata. Oprócz Polski, krew dla potrzebujących oddać będą mogli również mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Szwecji, Węgier, Rumunii, Czech, Bułgarii, Serbii, Grecji, Chorwacji, RPA, Kenii, Ghany i Botswany.

Fot. "Bleed for The Throne" w Warszawie, foto: materiały prasowe

"Bleed For The Throne" w Warszawie

W dniach 26, 27, 28 i 30 marca 2019 roku chętni będą mogli oddać krew w jednym z mobilnych punktów poboru krwi lub stworzonym specjalnie na tę okazję stacjonarnym punkcie w centrum Warszawy. Dla każdego kto odda krew przewidziana jest nagroda w postaci gadżetów związanych z serialem "Gra o tron".

Tak prezentuje się szczegółowy harmonogram akcji:

  • 26 marca 2019 (wtorek), godz. 9:00-14:00 - parking obok kompleksu biurowego SPARK, al. Solidarności 173
  • 27 marca 2019 (środa), godz. 11:00-16:00 - parking przy Pałacu Kultury i Nauki, obok stacji Metro Centrum
  • 28 marca 2019 (czwartek), godz. 9:00-14:00 - parking obok kompleksu biurowego przy ul. Taśmowej 7
  • 30 marca 2019 (sobota), godz. 10:00-15:00 - Arkady Kubickiego, przy pl. Zamkowym 4

30 marca 2019 roku, w sobotę, przy placu Zamkowym odbędzie się finał akcji, podczas którego dla krwiodawców przygotowane zostaną specjalne atrakcje, w tym między innymi możliwość zrobienia sobie zdjęcia na Żelaznym Tronie oraz zagranie w gry inspirowane "Grą o tron".

Zobacz też: >> "Gra o tron" - poznaliśmy czas trwania odcinków 8. sezonu <<

Należy również pamiętać, że jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w akcji "Bleed For The Throne", do oddania krwi musicie się odpowiednio przygotować. W przededniu udziału należy przede wszystkim ograniczyć palenie papierosów, zaniechać spożywania alkoholu i innych substancji odurzających, wypić około 2 litry płynów. Bezpośrednio przed oddaniem krwi należy spożyć lekki posiłek oraz wykluczyć z posiłków tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, jak na przykład mleko. Nie należy również brać udziału w akcji w trakcie przeziębienia. Więcej wytycznych znajdziecie na stronie www.rckik-warszawa.com.pl.

"Gra o tron" sezon 8. – kiedy premiera finałowego sezonu "Gry o tron"?

Finałowy sezon "Gry o tron" wystartuje już 15 kwietnia 2019 roku na kanale HBO. Pierwsza emisja odbędzie się o godzinie 3:00 w nocy czasu polskiego, z 14 na 15 kwietnia 2019 (z niedzieli na poniedziałek). Szczegółowy harmonogram emisji pierwszych odcinków 8. sezonu "Gry o tron" zamieściliśmy dla was w oddzielnym artykule.

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.