Przelej krew za Żelazny Tron. "Gra o tron" i Czerwony Krzyż zapraszają fanów do charytatywnej akcji

Sergiusz Kurczuk
20.02.2019 12:05
Kit Haringtin (Gra o tron)|undefined Fot. kadr z serialu Gra o tron

Twórcy serialu "Gra o tron" i przedstawiciele Czerwonego Krzyża postanowili połączyć siły w słusznej sprawie - zachęcaniu do oddawania krwi potrzebującym.

Wielkimi krokami nadchodzi finałowy sezon "Gry o tron". Fani nie mogą się doczekać na debiut nowych odcinków serialu HBO, więc przedstawiciele stacji i organizacji Czerwony Krzyż postanowili wykorzystać ich niecierpliwość i przekuć ją w trochę dobra. Ogłoszono akcję, w której zachęca się widzów adaptacji prozy George'a R.R. Martina, by oddali krew. W nagrodę mają szansę na zwycięstwo wejściówki na premierowy pokaz 8. sezonu "Gry o tron".

Przeczytaj także

"Gra o tron" sezon 8 - Czerwony Krzyż zachęca do przelania krwi za Żelazny Tron

Na oficjalnym Twitterze "Gry o tron" pojawiło się krótkie wideo, w którym zaprezentowano krwawe sceny pochodzące ze wszystkich sezonów serialu. Wśród osób, które przelały krew za Żlelazny Tron, pojawiają się Ned Stark, Catelyn Stark, Ygritte, Jon Snow, Cersei i Tyrion Lannister, Arya Stark oraz Jorah Mormont. Na końcu widzimy dwuznaczne pytanie skierowane do prawdziwych miłośników "Gry o tron".  W opisie filmu wyjaśniono szczegóły akcji.

Co zrobiłbyś dla Tronu? Okaż swoją dumę z bycia fanem "Gry o tron" i dołącz z nami do akcji oddawania krwi. Oddaj krew do 17 marca, a automatycznie zdobędziesz szansę na wygranie wycieczki na premierę 8. sezonu. Zgłoś się teraz!

Jeśli szansa na wyjazd na premierę 8. sezonu "Gry o tron" to za mało, wiedzcie, że twórcy akcji przygotowali dodatkowe niespodzianki. Osoby, które oddadzą swoją krew w dniach 7-12 marca 2019 otrzymają darmową naklejkę z unikatowym filtrem na Snapchat oraz koszulkę z logo "Bleed for the Throne" utrzymanym w krwawej konwencji.

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy premiera?

W ostatnich szczęściu odcinkach "Gry o tron" ponownie wystąpią między innymi Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams oraz Kit Harington. Telewizyjna i internetowa premiera serialu w Polsce odbędzie się już 15 kwietnia 2018 roku. Serial będzie dostępny na HBO i HBO GO.

>>Zobacz też: Czy pamiętasz jak zginęli bohaterowie „Gry o tron”?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.