Przesunięto datę premiery 3. sezonu "Watahy". Kiedy ukażą się odcinki?

25.09.2019 13:44
Foto: materiały prasowe HBO|undefined Fot. materiały prasowe HBO

Ostatnio informowaliśmy was, że "Wataha" powróci z 3. sezonem 30 października 2019 roku. Ta sytuacja uległa jednak zmianie.

Nie tak dawno informowaliśmy was, że nowe odcinki "Watahy" zawitają na kanale HBO już 30 października 2019 roku. Niestety okazało się, że data premiery 3. sezonu została przesunięta i odbędzie się znacznie później.

3. sezon "Watahy" z nową datą premiery 

Informacją podzielił się polski oddział HBO, zamieszczając plakat ze zmienioną datą premiery. Oficjalne powody opóźnienia nie są na ten moment znane. I choć "Wataha" powróci jeszcze w 2019 roku, przyjdzie nam na nią poczekać o wiele dłużej, niż początkowo planowano. Trzeci sezon "Watahy" ukaże się bowiem 6 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj także

W 3. sezonie "Watahy" do swoich ról powrócą między innymi Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz i Dagmara Bąk. Znalazło się również miejsce dla nowych twarzy. Do obsady dołączyli bowiem Borys Szyc, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora, Michał Kaleta oraz rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko

Zobacz też: HBO i HBO GO przedstawiło listę premier wszystkich seriali z drugiej połowy 2019 roku 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.