Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość tajemniczej sprawy w nowym zwiastunie 3. sezonu "Detektywa"

Sergiusz Kurczuk
12.12.2018 09:29
Mahershala Ali (Detektyw)|undefined Fot. kadr z serialu Detektyw

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun 3. sezonu serialu "Detektyw". Zapowiedź zdradza szczegóły dotyczące nierozwiązanej zagadki sprzed 30 lat.

W 2014 roku na kanale HBO zadebiutował serial "Detektyw", który rzucił nowe spojrzenie na telewizyjne produkcje kryminalne. Ogromny sukces hitu z Matthew McConaughey i Woodym Harrelsonem sprawił, że wkrótce powstał drugi sezon. Niestety kontynuacja nie dorównała oryginałowi. Brakowało specyficznego klimatu z pierwszego sezonu. Na trzecią odsłonę "Detektywa" widzowie musieli czekać kilka lat. W końcu Nic Pizzolatto stworzył kolejny sezon i z zapowiedzi wynika, że będzie bliższy oryginałowi. Jak prezentuje się najnowszy zwiastun serialu?

"Detektyw" sezon 3 - nowy zwiastun serialu HBO

Do tej pory mogliśmy zobaczyć pierwsze zapowiedzi trzeciego sezonu "Detektywa", ale do tej pory nie pojawiało się w nich zbyt wiele szczegółowych informacji. Najnowszy zwiastun to zmienia, bo zaprezentowano w nim naprawdę wiele detali i w końcu pokazano, jak będzie przebiegała akcja serialu i czego będzie dotyczyć niewyjaśniona zagadka sprzed trzech dekad.

Ze zwiastuna wynika, że część fabuły będzie opowieścią Wayne'a Haysa - tytułowego funkcjonariusza policji, w którego wciela się Mahershala Ali. Mężczyzna opowiada o szczegółach dawnej sprawy dziennikarce, która jest na tropie bardzo podobnej zbrodni, do której doszło współcześnie. Prawdopodobnie sprawcą jest ta sama osoba. Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się w Arkansas. Kto stoi za zaginięciem dzieci?

"Detektyw" sezon 3 - kiedy premiera?

Na rozwiązanie zagadki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Pierwszy odcinek nowego sezonu "Detektywa" trafi na stację HBO 13 stycznia 2019 roku. Na razie nie podano, ile serial będzie liczył odcinków, ale prawdopodobnie liczba ta będzie wynosiła 8. Oprócz Aliego w produkcji wystąpią między innymi Carmen Ejogo, Stephen Dorff i Ray Fisher.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.